Карл Хуфкенс: «Дуже задоволений і голом Яремчука, і його діями на полі»

2022-10-20 08:28 Головний тренер бельгійського «Брюгге» Карл Хуфкенс похвалив українського нападаючого своєї команди Романа Яремчука з підсумків вчорашнього ... Карл Хуфкенс: «Дуже задоволений і голом Яремчука, і його діями на полі»

Головний тренер бельгійського «Брюгге» Карл Хуфкенс похвалив українського нападаючого своєї команди Романа Яремчука з підсумків вчорашнього матчу національного чемпіонату з «Сент-Трюйденом» (3:0). Нагадаємо, в цій зустрічі українець відзначився забитим м’ячем.

Карл Хуфкенс

«Дуже задоволений тим, як Яремчук забив гол, як він зумів упіймати потрібний момент для цього удару. Втім, і всі його дії на полі я теж залишився дуже задоволений.

В цілому, можу похвалити свою команду за реакцію на мої слова, сказані в перерві. У першому таймі ми діяли надто повільно, і з цієї причини не вдавалося знайти проломи в обороні суперника. Але в другому таймі все змінилося. З’явилася потрібна інтенсивність, і це принесло результат. Причому цю інтенсивність підтримали і всі, хто вийшов на заміну», — сказав Хуфкенс після матчу з «Сент-Трюйденом».