Ігор Йовічевич: «Нічча «Дніпра-1» надала нам впевненості у боротьбі за перше місце»

2022-10-20 09:15 Головний тренер донецького «Шахтаря» Ігор Йовічевич, коментуючи перемогу своєї команди над ковалівським «Колосом» (3:0) у вчорашньому ... Ігор Йовічевич: «Нічча «Дніпра-1» надала нам впевненості у боротьбі за перше місце»

Головний тренер донецького «Шахтаря» Ігор Йовічевич, коментуючи перемогу своєї команди над ковалівським «Колосом» (3:0) у вчорашньому матчі 8-го туру чемпіонату України, торкнувся і результату одного з паралельних поєдинків, у якому «Дніпро-1» та «Інгулець» зіграли внічию (2:2).

Зазначимо, що такі результати дозволили «гірникам» наздогнати дніпрян у турнірній таблиці першості, які до цього туру одноосібно лідирували. Тепер у обох команд однакова кількість очок.

Ігор Йовічевіч

«В цілому, вийшов напружений матч. Ми чекали важкої гри — так і сталося. Були проблеми на початку першого тайму, коли не все виходило так, як ми задумали. Проте деякі корективи у перерві допомогли. У другому таймі ми домінували, контролювали гру і, думаю, повністю заслужили на цю перемогу. Могли забити ще кілька м’ячів.

Плюс „Дніпро-1“ зіграв унічию, що додає нам впевненості в боротьбі за перше місце. Це позиція, на якій ми хочемо бути, і це амбіції, яких ми не приховуємо. Для цього ми повинні мати правильний менталітет, покращувати свої здібності і працювати кожен день, щоб бути на високій ноті. Можемо сказати, що це дуже важлива перемога, але вона була заробленою, напруженою. Суперник сильний в обороні і мало пропускає, але ми сьогодні зіграли хороший матч і заслужено перемогли», — сказав Йовичевіч після матчу з «Колосом».

20.10.2022, 09:15