9-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Ворскла» — 1:1. Огляд матчу, статистика

2022-10-23 14:50 Цього вікенду відбуваються матчі 9-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 23 жовтня, ... 9-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Ворскла» — 1:1. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 9-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 23 жовтня, зустрічалися київське «Динамо» і полтавська «Ворскла». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 9-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «ВОРСКЛА» (Полтава)1:1 (1:1)
Голи:
Буяльський (33) — Юрченко (44)

Попередження: Сирота (16), Кабаєв (21) — Зайков (90+2)

«Динамо»: 35.Нещерет — 94.Кендзера (2.Вівчаренко, 59), 34.Сирота, 4.Попов, 20.Караваєв — 5.Сидорчук (К), 22.Лонвейк — 15.Циганков, 29.Буяльський, 7.Кабаєв 19.Гармаш, 59) — 41.Бєсєдін (11.Ванат, 74).
Запасні: 74.Ігнатенко, 75.Авраменко, 6.Бурда, 8.Шепелєв, 9.Періс, 21.Кравченко, 24.Тимчик, 28.Кулач, 30.Діалло.

«Ворскла»: 31.Різник, 3.Зайков, 4.Пердута, 6.Скляр, 16 Сефері, 17.Часник, 20 Кравець, 29.Бацула, 33.Марлісон, 38.Челядін (7.Олійник, 78), 80.Юрченко (11.Степанюк, 86).
Запасні: 51.Ісенко, 8.Кравчук, 10.Тотре, 13.Яворський, 15.Кулаковський, 18.Павлюк, 19.Козиренко, 61.Домолега, 89.Річардс, 95.Феліпе.

«Динамо» впевнено розпочало цей матч, одразу ж перевівши гру на половину поля «Ворскли». Однак гості абсолютно спокійно, впевнено оборонялися, не дозволяючи супернику створити навіть натяк на гостроту. При цьому незабаром полтавці досить виразно позначили своє бажання контратакувати. І в підсумку, гра прийняла до себе звичний малюнок: динамівці грають першим номером, але гостроти не створюють, а їх суперники регулярно контратакують.

Але на 33-й хвилині зустрічі «Динамо» все зуміло не тільки знайти свій момент біля воріт «Ворскли», але і втілити його в гол. Бєсєдін, відгукнувшись у штрафній площі полтавців на навісну передачу з правого флангу, виконав скидку на Буяльського, і тот ударом відразу з лінії воротарської відправив м’яч у сітку — 1:0. Більше того, через три хвилини Лонвейк чудово пробив з-за меж штрафного майданчика, і Різник з великими труднощами в кидку перевів м’яч на кутовий.

Однак утримати переможний рахунок до свистка на перерву динамівцям не вдалося. На 44-й хвилині зустрічі підопічні Луческу дозволили супернику провести атаку, що проникає, м’яч опинився в штрафній площі і після передачі на Юрченко, який метрів з шості вразив ціль — 1:1. Саме з таким рахунком і завершився перший тайм.

З перших хвилин другої половини зустрічі «Динамо» почало буквально штурмувати ворота «Ворскли». І на 60-й хвилині зустрічі зобов’язаний був забивати Караваєв, однак, опинившись один на один з Різником у центрі штрафного майданчика, він пробив повз ворота, до яких було якихось метрів сім. Пізніше відмінним гарматним ударом метрів з 20-ти відзначився Сидорчук — воротар полтавців зреагував, але м’яч утримати не зумів, і відразу трьом динамівцям не вистачило якоїсь частки секунди, щоб встигнути на добивання. Нарешті, на 79-й хвилині Буяльський ефектно виконав штрафний, і м’яч пролетів зовсім поруч зі штангою воріт «Ворскли». Ну а великого «біло-сині» домогтися не зуміли, хоч і безперервно атакували аж до фінального свистка. В результаті, нічия — 1:1.

У результаті, «Динамо» після семи зіграних матчів набрало 10 очок, і, як і раніше, розташовується в середині турнірної таблиці чемпіонату України.

У наступному турі «Динамо» чекає ще один домашній матч — з криворізьким «Кривбасом». Ця зустріч відбудеться в найближчу неділю, 30 жовтня (початок — о 17:00).

Олександр Попов

Кращий коментар

mc_moder
Феномен Фаната - Эксперт
23.10.2022 14:56
Молодцы! Удержали ничью благодаря холодному разумы сидорчука, уверенной игре в обороне Попова и Сироты, высокого уровня Беседина, реализации Караваева и лидерства Циганкова. Лонвейк сыграл отвратительно, понятно почему он проигрывает конкуренцию, какие-то стеночки придумывает, удары… слабак Спасибо, Мирча Михайлович, что Вы тянете этот сезон, выпускаете правильных игроков и от матча к матчу как-то разноображиваете тактику команды. Одно удовольствие смотреть как играет динамомашина!