Ліга Європи, 5-й тур. АЕК — «Динамо» — 3:3. Огляд матчу, статистика

2022-10-27 21:38 Цього тижня відбуваються матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи. В одному з них у четвер, ... Ліга Європи, 5-й тур. АЕК — «Динамо» — 3:3. Огляд матчу, статистика

Цього тижня відбуваються матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи. В одному з них у четвер, 27 жовтня, зустрічалися кіпрський АЕК і київське «Динамо». Зустріч проходила в Ларнаці.

Ліга Європи. Груповий етап. Група «В». 5-й тур

АЕК (Ларнака, Кіпр)«ДИНАМО» (Київ, Україна)3:3 (1:1)
Голи: Альтман (26, 72), Лопеш (53) — Ванат (45), Гармаш (82, 90+1)

Попередження: Росалес (79) — Забарний (69), Діалло (85)

«Динамо»: 35.Нещерет — 24.Тимчик, 25.Забарний, 34.Сирота, 2.Вівчаренко — 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв (30.Діалло, 83) — 15.Циганков, 29.Буяльський (9.Періс, 75), 7.Кабаєв (19.Гармаш, 65) — 11.Ванат (41.Бєсєдін, 83).
Запасні: 74.Ігнатенко, 75.Авраменко, 4.Попов, 6.Бурда, 20.Караваєв, 21.Кравченко, 94.Кендзера.

АЕК: 1.Пірич — 16.Росалес, 15.Милічевич, 4.Томович, 21.Енглезу (К) — 17.Понс, 7.Луїш Густаву — 11.Фараж (24.Кіпрос, 83), 51.Альтман (19. , 83), 45. Д’юрчо (29. Наум, 89) — 12.Лопеш (66.Мамас, 66).
Запасні: 25.Гордич, 38.Тумбас, 3.Гонсалес, 30.Андреу

Початок матчу «Динамо» вдалося. Вже на 4-й хвилині зустрічі кияни були близькі до того, щоб відкрити рахунок: у відповідь на простріл Тимчика з правого флангу Буяльський, зігравши на випередженні суперників, пробив у дотику з лінії воротарської, проте голкіпер АЕКа, демонструючи цей удар. А на 14-й хвилині Ванат і зовсім відправив м’яч у ворота АЕКа після відмінного паса Буяльського, що розсікає, проте трохи поспішив з ривком і опинився в офсайді — гол не був зарахований.

Ну а в результаті м’яч влетів у ворота української команди. Сталося це на 26-й хвилині зустрічі, коли Фараж подав праворуч у штрафну площу «Динамо» і там вільний від опіки Альтман ефектним ударом у падінні відправив м’яч під поперечину воріт Нещерета — 1:0.

У час першого тайму «Динамо» володів перевагою в плані контролю м’ячем, але ніяка інша перевага над суперником продемонструвати не змогла. Тим не менш, на 45-й хвилині зустрічі кияни все ж зуміли зрівняти рахунок: Буяльський у штрафній площі прийняв пас від Вівчаренка, дотик зіграв на Ваната, і той, вигравши боротьбу в суперника, ударом у ворота АЕКа — 1:1. І саме за такого рахунку на табло команди пішли на перерву.

Але вже в дебюті другого тайму «Динамо» пропустило другий гол. Енглезу легко прорвався лівим флангом, подав у штрафну площу, де Лопеш без будь-якої напруги виграв боротьбу в повітря і ударом головою метрів з шести відправив м’яч у сітку воріт Нещерета— 2:1.

У подальшому на полі йшла відносно рівна боротьба. Яка завершилася третім голом АЕКу. У контратакі кіпріотів Фараж знайшов передачею в штрафній площі киян Альтмана, той виграв індивідуальне єдиноборство у Тимчика і відправив м’яч у дальній кут воріт «біло-синіх» — 3:1.

Але «Динамо» не здалося. І на 82-й хвилині зустрічі кияни рахунок змінили: Тимчик виконав навісну передачу у штрафну площу АЕКа, де Гармаш, впевнено вигравши боротьбу у повітря, вбив м’яч у сітку воріт кіпріотів — 3:2. А в компенсований час другого тайму все той же Гармаш оформив дубль: після подачі з кутового м’яч опинився прямо в його ногах, і Денис не розгубився, ударом з лінії воротарського удару вразив ціль — 3:3.

Додамо, що в другому матчі 5-го туру в групі «В» Ліги Європи турецький «Фенербахче» зіграв на своєму полі внічию з французьким «Ренном» — 3:3. У результаті, турнірне становище команд в цій групі набуло наступного вигляду: «Ренн» — 11 очок, «Фенербахче» — 11, АЕК — 4, «Динамо» — 1.

Таким чином, «Динамо», з урахуванням результату першого матчу з АЕКом (0:1), втратило шанси посісти навіть третє місце в групі, яке дозволило б команді Мірчі Луческу продовжити боротьбу в плей-офф Ліги конференцій.

Наступного, заключного туру в групі «В» зіграють: «Динамо» — «Фенербахче», «Ренн» — АЕК. Обидві зустрічі відбудуться у найближчий четвер, 3 листопада.