Жорже Жезуш: «Потрібно вірити у себе, щоб змінити рахунок із 0:3 на 3:3. Перемогти цей «Фенербахче» дуже непросто»

2022-10-29 10:25 Головний тренер турецького «Фенербахче» Жорже Жезуш — про нещодавній матч своєї команди з французьким «Ренном» (3:3) ... Жорже Жезуш: «Потрібно вірити у себе, щоб змінити рахунок із 0:3 на 3:3. Перемогти цей «Фенербахче» дуже непросто»

Головний тренер турецького «Фенербахче» Жорже Жезуш — про нещодавній матч своєї команди з французьким «Ренном» (3:3) у 5-му турі групового етапу Ліги Європи. Нагадаємо, по ходу цієї зустрічі стамбульська команда поступалася з рахунком 0:3.

Жорже Жезуш

«Кожен момент цього матчу був чудовий. „Фенербахче“ знову провів гарну гру. Потрібно вірити в себе, щоб змінити рахунок з 0:3 на 3:3. Ми зробили це.

„Ренн“ здивував нас на початку матчу. „Фенербахче“ насилу втримав оборонний баланс у перші 30 хвилин, а „Ренн“ легко забив три м’ячі. Наші суперники знаходили багато простору, вони дуже ефективні.

Довелося втрутитися, перебудувати гру команди прямо по ходу матчу. У футболі немає тайм-ауту. Тому мені доводилося спілкуватися зі своїми футболістами від краю поля і змінювати їхні позиції прямо по ходу гри.

У результаті наша оборонна організація вийшла на більш високий рівень. Саме цей фактор відіграв вирішальну роль у другому таймі сьогодні. При цьому, коли ми довели рахунок до 1:3, то повірили, що зможемо переламати хід матчу.

Футбол — це гра, і в цю гру потрібно вміти грати як з позитивними, так і з негативними сторонами. Ми сьогодні це продемонстрували. В даний час „Фенербахче“ дуже сильний як морально, так і психологічно. Перемогти нас непросто.

Секрет у тому, що потрібно вірити в себе в будь-якій ситуації. Тому сьогодні ми не програли. І тепер боротиметься за перше місце в групі в останньому матчі групи, з „Динамо“. Сподіваюся, ми отримаємо „золотий ключик“ після цієї гри», — сказав Жезуш.

Нагадаємо, саме з «Фенербахче» київське «Динамо» проведе свій заключний матч у груповому етапі Ліги Європи. Ця зустріч відбудеться у найближчий четвер, 3 листопада, у польському Кракові.