Руслан Нещерет: «Відчуваю, що з кожним матчем додаю у впевненості»

2022-10-31 06:54 Воротар київського «Динамо» Руслан Нещерет поділився враженнями від вчорашнього матчу проти криворізького «Кривбасу» (3:1) у 10-му ... Руслан Нещерет: «Відчуваю, що з кожним матчем додаю у впевненості»

Воротар київського «Динамо» Руслан Нещерет поділився враженнями від вчорашнього матчу проти криворізького «Кривбасу» (3:1) у 10-му турі чемпіонату України.

Руслан Нещерет. Фото — Ю.Юр'єв

— Руслане, сьогодні тобі довелося кілька разів рятувати ворота. Ця перемога не була легкою?

— Вважаю, що ми сьогодні домінували в грі і пропустили безглуздий гол в кінці тайму. Я просто виконую свою роботу і намагаюся дати команді від себе максимум.

— Цей «гол у роздягальню» трохи струснув команду, щоб вона вийшла максимально сконцентрованою на другий тайм?

— Можна і так сказати. Луческу нас теж неабияк струснув у перерві в роздягальні, тому ми вийшли з подвійною мотивацією на другий тайм.

— Не кваліфікувавшись у весняну частину єврокубків, тепер команда всі сили кине на чемпіонат, з подвійною мотивацією на кожну гру, враховуючи, що конкуренти відірвалися?

— У нас і так команда завжди мотивована. Повірте, ми хочемо перемагати в кожній грі. Не завжди результати такі, які ми очікуємо. Але ми ніколи не здаємося.

— Ти провів серію матчів за основну команду. Як оцінює твою гру тренерський штаб, у тому числі Михайло Михайлов?

— Відчуваю, що з кожним матчем я додаю в впевненості. З Михаїлом Леонідовичем після кожної гри у нас перегляд відеозапису. Ми аналізуємо, які помилки були допущені, які дії були вдалими. Помалу набираюся досвіду.

— І все ж відчувається, що ти не надто радий цій практиці через обставини, що склалися...

— На жаль, зараз склалася така ситуація з травмами. Такого ще не було. Дениса ми все підтримуємо. Валентина Моргуна також, він також теж почав тренуватися в спільній групі разом з Жорою. Добре, що вони повернулися.

— Коли всі голкіпери в строю, навіть тренуватися краще?

— Звичайно, це подвійна мотивація ставати краще. Конкуренція є рушієм прогресу. Ми все один одному допомагаємо, старші дають поради молодшим.