Юрій Гура: «2:2 із «Шахтарем»? Хотілося перемоги. Не вистачило часу»

2022-11-01 07:01 Головний тренер «Олександрії» Юрій Гура — про нічию з донецьким «Шахтарем» (2:2) у 10-му турі чемпіонату ... Юрій Гура: «2:2 із «Шахтарем»? Хотілося перемоги. Не вистачило часу»

Головний тренер «Олександрії» Юрій Гура — про нічию з донецьким «Шахтарем» (2:2) у 10-му турі чемпіонату України.

Юрій Гура

«На такі ігри хлопців навіть налаштовувати не потрібно. Проти таких команд, як „Динамо“ та „Шахтар“, вони налаштовуються самі і грають з особливим підйомом, демонструючи хороший футбол і свій високий клас.

Що стосується самого матчу з „Шахтарем“, то я їм дуже задоволений. Переглядав цю гру в запису, і вона мені дуже сподобалася. Якщо б мені до матчу хтось сказав, що буде нічия, то я би погодився. У той час, за рахунку 2:2 було відчуття недомовленості — хотілося, звичайно, перемоги.

Після швидкого гола Цурікова думали про те, щоб утримати перемогу. Але потім нас збила повітряна тривога, під час якої протягом півтори години ми сиділи в роздягальні. Коли повернулися на поле після її відбою і пропустили м’яч, на душі з’явилося якесь спустошення. А вже через кілька хвилин настала перерва в матчі, і мені хотілося налаштувати хлопців на те, щоб вони не зупинялися і спробували забити знову.

А коли на 81-й хвилині пропустили другий м’яч, було дуже прикро. Хоча разом із тим мене не залишало внутрішнє почуття, що ми ще повинні обов’язково забити. І коли це сталося, то навіть з’явилася впевненість, що ще один м’яч заб’ємо. Не вистачило часу. Ви, мабуть, і самі бачили, що ця гра була кращою за моментами. Їх було дуже багато — у „Шахтаря“, і у нас. Видовищна була гра! Повторюся: коли переглядав її в записи, то отримував задоволення», — сказав Гура.