Гвардіола — про Ріко Льюїса: «За дві хвилини я зрозумів, що він чудовий футболіст»

2022-11-04 12:33 Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував результативний дебют захисника Ріко Льюїса. Ріко Льюїс, Getty Images ... Гвардіола — про Ріко Льюїса: «За дві хвилини я зрозумів, що він чудовий футболіст»

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував результативний дебют захисника Ріко Льюїса.

Ріко Льюїс, Getty Images

— Він такий розумний! Йому аплодували стоячи, він дуже добре зіграв. Я стежу за ним щодня. Ми не даруємо тут подарунки. Він налаштований грати за «Сіті» не тому, що він вихованець академії та вболівальник клубу. Ріко хоче заслужити своє місце у старті.

Ми бачимо його з першого дня передсезонної підготвки у США, коли він зіграв кілька хвилин проти «Баварії». На тренуваннях ми завжди думали, що в цьому хлопцеві є щось особливе. Люьїс агресивниї в обороні. У нього є запас, щоб стати кращим. Ріко чудово контролює м’яч.

Ідеальний дебютний матч — вдома, перед власною публікою, забитий гол... За дві хвилини я зрозумів, що Ріко чудовий гравець. У таких ситуаціях не потрібен час.

Сезон надто довгий: Кубок Карабао, можливі травми. Якщо йому доведеться грати, ми можемо бути впевнені, що він готовий, — сказав Ріко Льюїс.

Нагадаємо, що у матчі 6-го туру групового етапу ЛЧ Ріко Льюїс дебютував у стартовому складі «Манчестер Сіті» і відзначився забитим голом.

04.11.2022, 12:33