Кухаревич забив за «Хайберніан» у третьому матчі поспіль! (ВІДЕО)

2022-11-05 07:18 Український новачок шотландського «Хайберніана» Микола Кухаревич оформив третій гол за свій нинішній клуб, відзначившись у третьому ... Кухаревич забив за «Хайберніан» у третьому матчі поспіль! (ВІДЕО)

Український новачок шотландського «Хайберніана» Микола Кухаревич оформив третій гол за свій нинішній клуб, відзначившись у третьому матчі поспіль.

Микола Кухаревич

Нагадаємо, протягом двох попередніх тижнів 21-річний футболіст спершу вразив ворота «Сент-Джонсона», а потім відзначився голом у матчі з «Сент-Мірреном». Ну а вчора українцеві вдалося забити м’яч у гостєвій зустрічі з «Абердіном». На 69-й хвилині гри Кухаревич у ході флангової атаки своєї команди підправив м’яч у ворота суперника з меж воротарської площі.

Зазначимо, що гол українського легіонера став єдиним для Хайберніана в цьому матчі. А сам Кухаревич був замінений на 82-й хвилині зустрічі.

Чемпіонат Шотландії 14-й тур

«Абердін» — «Хайберніан» 4:1 (1:0)
Голи: Міовський (45+8 пен., 53), Рамадані (61), Кларксон (77) — КУХАРЕВИЧ (69)

Нагадаємо, в «Хайберніані» Кухаревич виступає в оренді з вересня цього року, а трансферними правами на нього володіє французький «Труа», який придбав футболіста у львівського «Руху» влітку минулого року.

За час виступу в «Хайберніані» Кухаревич провів за цю команду 8 матчів (у всіх випадках він виходив на полі в стартовому складі), забивши три м’ячі і віддавши одну результативну передачу.