11 тур чемпіонату України. «Чорноморець» — «Динамо» — 0:3. Огляд матчу, статистика

2022-11-06 16:56 Цього вікенду відбуваються матчі 11-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 6 листопада, ... 11 тур чемпіонату України. «Чорноморець» — «Динамо» — 0:3. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 11-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 6 листопада, зустрічалися одеський «Чорноморець» та київське «Динамо». Поєдинок проходив в Одесі на стадіоні «Чорноморець».

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 11-й тур

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» (Одеса) — «ДИНАМО» (Київ) — 0:3 (0:1)
Голи: Циганков (25 пен.), Буяльський (48), Ванат (90+2 пен.)

Попередження: Кравченко (33), Білий (88) — Лонвейк (19), Сидорчук (53)

«Динамо»: 35.Нещерет — 94.Кендзера (21.Кравченко, 69), 25.Забарний, 4.Попов (34.Сирота, 46), 20.Караваєв (2.Вівчаренко, 63) — 5.Сидорчук (К) (9. Перріс, 81), 22.Лонвейк — 15.Циганков, 29.Буяльський, 7.Кабаєв (19.Гармаш, 46) — 11.Ванат.
Запасні: 1.Бущан, 74.Ігнатенко, 8.Шепелєв, 18.Андрієвський, 24.Тимчик, 30.Діалло, 41.Беседін.

«Чорноморець»: 12.Непогодов, 77.Кузик, 6.Манджрекар, 33.Селін (79.Салюк, 69), 9.Путря, 14.Кравченко (К) (25.Войтиховський, 81), 89.Політило (27.Плакса, 46) ), 45.Брагару, 21.Бобко (10.Наумець, 46), 29.Білий, 20.Гладкий (99.Кубемба, 69).
Запасні:
1.Варакута, 3.Єрмаков, 5.Суханов, 11.Шторгін, 18.Литвиненко, 28.Філі, 32.Петько.

У стартовому відрізку матчу на полі йшла відносно рівна боротьба, але незабаром у грі позначалася перевага «Динамо». Перший же момент, вартий згадки, виник на 13-й хвилині зустрічі, коли Циганков завдав щільного удару метрів з 23-х, але Непогодов впевнено спіймав м’яч.

Ну а через 12 хвилин динамівці рахунок у матчі відкрили. Селін у штрафній площі «Чорноморця» порушив правила на Циганкові, і арбітр без вагань призначив пенальті. До «точки» підійшов сам постраждалий і холоднокровно розвів м’яч і голкіпера по різних кутах воріт — 0:1. Пізніше Лонвейк мав можливість оформити і другий гол, але, пробиваючи по воротах «моряків» з меж воротарської площі, направив м’яч повз мету.

Втім, заради справедливості, слід зазначити, що і у «Чорноморця» був шанс зрівняти рахунок — це Гладкий, замикаючи флангову передачу, пробив головою з кількох метрів, і м’яч просвистів над поперечиною воріт Нещерета. Проте, в цілому, перший тайм пройшов при повному контролі зі сторони «Динамо», і на перерву суперники цілком закономірно пішли за рахунку 1:0 на користь столичної команди.

А вже в самому початку другого тайму рахунок на таблицю змінився. На 47-й хвилині зустрічі Буяльський обігрався з Циганковим, увірвався до штрафної площі «Чорноморця» і впевненим ударом метрів з 12-ти відправив м’яч у дальній кут воріт Непогодова — 0:2.

Надалі гра проходила за повної переваги «Динамо». Кияни активно комбінували на половині поля «Чорноморця» і періодично створювали гольові моменти. Щоправда, на 61-й хвилині зустрічі свій момент знайшов і «Чорноморець» — це Гладкий пробив головою після подачі з кутового, і м’яч пролетів за півметра від штанги воріт «Динамо».

Проведені тренерським штабом «Чорноморця» заміни в середині тайму зуміли внести певні корективи в малюнок гри. «Моряки» стали частіше чіплятися за м’яч і взялися шукати свої шанси в контргрі. Але жодних проблем обороні «Динамо» господарі поля в час матчу, що залишився, так і не створили.

А ось «Динамо» у компенсований час другого тайму довели рахунок до крупного. У ході контратаки «біло-синіх» Білий у штрафній площі «Чорноморця» буквально зніс Ваната і арбітр без вагань призначив пенальті. Сам потерпілий вирок чітко і виконав — 0:3.

У результаті, «Динамо» після дев’яти зіграних матчів набрало 16 очок, і тепер розташовується на 6-му місці турнірної таблиці чемпіонату України.

У наступному турі на «Динамо» чекає домашній матч із «Олександрією». Ця зустріч відбудеться у найближчого четверга, 10 листопада в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок — о 15:00).