«Команду як підмінили. Я навіть голос зірвав», — Юрій Вернидуб про чергову поразку «Кривбасу»

2022-11-07 10:02 Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди від львівського «Руху» (1:2) у вчорашньому ... «Команду як підмінили. Я навіть голос зірвав», — Юрій Вернидуб про чергову поразку «Кривбасу»

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди від львівського «Руху» (1:2) у вчорашньому матчі 11-го туру чемпіонату України.

Юрій Вернидуб. Фото — fckryvbas.com

«Враження від гри повинні були бути кращими, але поки вони не дуже хороші. З початку матчу непогано грали як ми, так і „Рух“. І у суперника були хороші моменти для взяття воріт, і у нас. Вийшов бійцівський матч, не без помилок. Кожен хотів перемогти.

„Кривбас“ вийшов на другий тайм зарядженим на результат, і нам все добре давалося. Відсунули гру від своїх воріт, забили непоганий гол. Але після цього команду як підмінили. За десять хвилин пропустили два м’ячі з двох стандартних положень — мені важко це коментувати.

Потім знову повернулися до матчу, почали грати. Тим більше, з’явився шанс урятувати поєдинок. Адже суперник отримав вилучення. „Кривбас“ дуже хотів забити, але ось це велике бажання забити і перешкодило це зробити.

Я навіть голос зірвав. Почали давати ці кроси з флангів. Цього не потрібно було робити. Я кричав про це, але не докричався до хлопців. Хоча кілька моментів у нас все було, тільки от не забили.

Роботи у нас непочатий край. Думатимемо, як усе це міняти. Поки є довіра від президента, працюватимемо. Далі думатимемо, як тренуватися, як готуватися. Треба дограти до зимової перерви, а там вже думати будемо. Головне, не відпускати своїх конкурентів, що знаходяться поруч з нами в турнірній таблиці. (зараз „Кривбас“ займає 13 місце, маючи у своєму активі лише 6 очок після 10 матчів, — прим.ред.). Це головне завдання. Плюс до цього необхідно побудувати кістяк команди, а потім будувати подальші плани», — наводить слова Вернідуба офіційний сайт «Кривбасу».