Антоніо Конте: «Складно пояснити, чому ми програли «Ліверпулю»

2022-11-07 16:20 Головний тренер «Тоттенгема» Антоніо Конте вважає, що його команда не заслужила поразки у матчі 15-го туру ... Антоніо Конте: «Складно пояснити, чому ми програли «Ліверпулю»

Головний тренер «Тоттенгема» Антоніо Конте вважає, що його команда не заслужила поразки у матчі 15-го туру АПЛ проти «Ліверпуля».

Антоніо Конте, Getty Images

— Складно пояснити нашу поразку. «Тоттенгем» не заслуговував на поразку. Навіть після першого тайму я був задоволений своїми підопічними, я їм про це сказав у роздягальні.

Ми чинили тиск на «Ліверпуль», однак поступалися з рахунком 0:2. У другому таймі ми грали відмінно. Голкіпер «Ліверпуля» здійснив декілька гарних сейвів, також супернику допомогла штанга та хрестовина. Думаю, що результат несправедливий.

Незважаючи на те, що у нас чимало травм, ситуація залишалася під нашим контролем. Нам потрібно шукати нові рішення, щоб здобувати необхідний результат, — сказав Антоніо Конте.

07.11.2022, 16:20