Олег Шандрук: «Мало пресингували «Динамо»…»

2022-11-19 06:21 Старший тренер «Вереса U-19» Олег Шандрук поділився враженнями від гри команди проти «Динамо U-19» (0:1). — ... Олег Шандрук: «Мало пресингували «Динамо»…»

Старший тренер «Вереса U-19» Олег Шандрук поділився враженнями від гри команди проти «Динамо U-19» (0:1).

— Ми сьогодні старалися. Але більше ці старання були помітні у другому таймі. До перерви зіграли не дуже добре. Не таку гру я хотів бачити. Мало пресингували суперників, мало працювали з м’ячем. У другому таймі ми додали у цих компонентах гри. А не вистачило нам сьогодні знову елементарного — завершення. Створили моменти — не забили, на жаль.

Постійно говоримо з командою. Намагаємося не акцентувати увагу на невдачах. Основний меседж від тренерського штабу до футболістів — розвиток особистих якостей і покращення командної гри. Якщо це все покращуватимемо — з’явиться і результат. Я бачу прогрес у нашій грі. Тому не хвилююся за це. Звісно, завжди хочеться перемагати. Але в роботі з юнацькою командою важливо бачити саме прогрес у грі. Якщо гра є — і перемоги будуть, — відзначив тренер.