Колліна про доданий час на ЧС-2022: «Не дивуйтеся табло з великою кількістю хвилин»

2022-11-22 11:29 Голова суддівського комітету ФІФА П’єрлуїджі Колліна пояснив, чому на ЧС-2022 судді призначають так багато компенсованого часу ... Колліна про доданий час на ЧС-2022: «Не дивуйтеся табло з великою кількістю хвилин»

Голова суддівського комітету ФІФА П’єрлуїджі Колліна пояснив, чому на ЧС-2022 судді призначають так багато компенсованого часу до таймів.

П'єрлуїджі Колліна

«Вже на ЧС-2018 ми стали уважніше підраховувати, скільки хвилин має бути компенсовано до основного часу таймів. Ще тоді ми сказали, щоб люди не дивувалися, коли резервний суддя піднімає табло з шісткою, сімкою, навіть вісімкою.

Якщо ми хочемо бачити більше чистого ігрового часу, то потрібно бути готовими до такого. Уявіть матч із трьома голами. Зазвичай святкування кожного гола забирає хвилину-півтори. І ось у вас вже втрачено п’ять або шість хвилин ігрового часу матчу.

Ми хочемо ретельніше все підраховувати. У цьому плані ми досягли успіху на попередньому чемпіонаті світу і розраховуємо на нього в Катарі», — сказав Колліна в коментарі ESPN.