Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо» — «Металіст-1925» — 3:0. Звіт про матч

2022-11-25 17:51 У черговому турі чемпіонату України U-19 «Динамо» у клубному манежі приймало однолітків із Харкова. У разі ... Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо» — «Металіст-1925» — 3:0. Звіт про матч

У черговому турі чемпіонату України U-19 «Динамо» у клубному манежі приймало однолітків із Харкова. У разі перемоги кияни виходили на перше місце (у «Руху залишаються 2 матчі в запасі), і «біло-сині» її досягли!

Чемпіонат U-19. 15-й тур

«Динамо» — «Металіст-1925» — 3:0 (1:0)
Голи: Янчишин (35, 58), Зоренко (69)

Попередження: Балаба (55), Грохольський (85), Тетеря (90+2)— Мезенцев (39)

«Динамо»: Ігнатенко, Гусєв, Біль, Котуха, Балаба (Філатов, 86), Малиш, Яцик, Янчишин (Грохольський, 67), Маткевич (Тетеря, 86), Слюсар (Кремчанин, 71), Зоренко (День, 71)

«Металіст-1925»: Потьимков, Мезенців (Гуренко, 83), Козловський, Хохлов, Потапенко, Демиденко (Нижник, 46), Гончаров (Валієв, 61), Кондратюк (Салабаєв, 61), Оробець, Ігор, Островський (Пличко, 83)

Господарі грали без кількох ключових гравців, які задіяні у збірній України U19, але це не завадило їм контролювати перебіг подій зі старту поєдинку та здобути ефектну перемогу. Після стартових хвилин у позиційній боротьбі команди почали організовувати атаки й воротарям не доводилося нудьгувати. Гості могли відкрити рахунок на 18-й хвилині, але Островський свій шанс втратив.

Втім, вищий рівень гравців Динамо дав про себе знати. На 35-й хвилині акцентований простріл Гусєва знайшов у чужому штрафному майданчику Янчишина, який у падінні головою точно пробив зблизька — 1:0. До кінця тайму рахунок не змінився, а після перерви підопічні Ігоря Костюка додали у русі та забили ще двічі.

На 57-й хвилині перший кутовий біля воріт «Металіста-1925» призвів до взяття воріт. Першу подачу з кута поля захисники винесли, але м’яч перехопив Маткевич, який загострив гру, обіграв двох суперників та віддав гольову передачу на того ж Янчишина.

Динамівці відразу втратили два моменти, щоб зняти всі питання про переможця, але досить швидко забили третій гол. Харків’яни не змогли вийти з-під пресингу, помилилися, Маткевич перехопив м’яч і відпасував на Зоренка у штрафний майданчик, де Максим зіграв на 100% ефективно — хльосткий та точний удар у дальній кут.

До завершення матчу динамівці продовжували контролювати події на полі, могли ще забивати, але обмежилися трьома влучними ударами.