Футболісти збірної Аргентини ганебно святкували перед нідерландцями вихід до півфіналу ЧС-2022 (ФОТО)

2022-12-10 11:53 Збірна Аргентини вийшла в півфінал ЧС-2022, обігравши в чвертьфіналі в серії післяматчевих пенальті Нідерланди — 4:3. ... Футболісти збірної Аргентини ганебно святкували перед нідерландцями вихід до півфіналу ЧС-2022 (ФОТО)

Збірна Аргентини вийшла в півфінал ЧС-2022, обігравши в чвертьфіналі в серії післяматчевих пенальті Нідерланди — 4:3.

Збірна Аргентини виходить до півфіналу ЧС-2022

Після переможного удару з точки у виконанні Мартінеса, футболісти збірної Аргентини почали ганебно насміхатися і святкувати перемогу прямо перед гравцями Нідерландів.

Нагадаємо, під час матчу на полі було багато конфліктних ситуацій, після гри Ліонель Мессі назвав форварда голландців Ваута Веггорста ідіотом.

Кращий коментар

kram46
Mark Mokrovych - Эксперт
10.12.2022 13:53
Неужели об этом матче кроме как о скандале нечего больше писать? А о том,что нидерландцы проигрывая 0-2 сумели отыграться и какой они забили второй гол.Неужели эти действия сборной Нидерландов не заслуживают нашего внимания?