«Не можна ставити такого суддю». Мессі розкритикував головного арбітра чвертьфіналу Нідерланди — Аргентина на ЧС-2022

2022-12-10 16:13 Лідер збірної Аргентини Ліонель Мессі розкритикував головного суддю чвертьфінального матчу його команди Матео Лаоса проти Нідерландів ... «Не можна ставити такого суддю». Мессі розкритикував головного арбітра чвертьфіналу Нідерланди — Аргентина на ЧС-2022

Лідер збірної Аргентини Ліонель Мессі розкритикував головного суддю чвертьфінального матчу його команди Матео Лаоса проти Нідерландів на ЧС-2022. Заяву нападника щодо рефері в післяматчевому коментарі цитує TyC Sports.

Ліонель Мессі і Матео Лаос

Упродовж матчу головний арбітр поєдинку, іспанець Антоніо Матео Лаос, «роздав» 17 жовтих карток, дев’ять із яких отримала Аргентина, в тому числі й Мессі на 10-ій хвилині доданого часу в другому таймі. На думку нападника, матч завершився «не так» через помилки Матео Лаоса. За словами Мессі, суддівство в цій грі викликало в нього «багато злості».

«Вважаю, що все мало закінчитися не так, — поділився Мессі. — Не хочу говорити про рефері. Не можна бути відвертими — інакше тебе оштрафують. Нам було страшно впродовж гри, тому що ми розуміли, що відбувається. ФІФА мусить проаналізувати матч. Не можна ставити на гру суддю, який наразі не здатен впоратися з цим завданням», — сказав Месси.

Одним із суперечливих моментів матчу також був пов’язаний із грою рукою від Мессі, за яку футболіст не отримав попередження, а потенційно й вилучення, адже пізніше капітан таки заробив жовту, але вже за затягування часу.