«Навіщо такий довгий воротар на серії пенальті?» — експертна думка

2022-12-10 18:23 Відомий експерт Всеволод Кевліч висловився про п’ятничні чвертьфінали ЧС-2022 у Катарі. Всеволод Кевліч «Збірна Бразилії — ... «Навіщо такий довгий воротар на серії пенальті?» — експертна думка

Відомий експерт Всеволод Кевліч висловився про п’ятничні чвертьфінали ЧС-2022 у Катарі.

Всеволод Кевліч

«Збірна Бразилії — чемпіон світу по нереалізованому потенціалу. Маючи найбільший за можливостями склад, ці хлопці успішно тринькають моменти, перспективи й зрештою трофеї. Щасливі люди не паряться. Успіх хорватів — тренерська заслуга. Тим більш, в цей успіх після пропущеного м’яча ніхто не вірив. Але, але…

Я не дуже розумів Голландію. Матч проти Аргентини розкрив цю команду в повному обсязі. Десь, як хорвати, голландці чітко розуміють на що вони здатні. А розіграш штрафного на останній доданій хвилині — взірець розуміння й тренувального спрямування. Взагалі цей матч — те краще, за що ми любимо футбол. Якість протидії була не меньш високою за саме дії. Одне не зрозуміло — навіщо такий довгий воротар на серії пенальті, якщо він зовсім мишей не лóвить?» — написáв Кевліч у Facebook.

10.12.2022, 18:23