Гол Романа Безуса приніс перемогу «Омонії» (ВІДЕО)

2022-12-11 21:35 Український півзахисник кіпрської «Омонії» Роман Безус провів черговий гол за свій нинішній клуб. Роман Безус 32-річний ... Гол Романа Безуса приніс перемогу «Омонії» (ВІДЕО)

Український півзахисник кіпрської «Омонії» Роман Безус провів черговий гол за свій нинішній клуб.

Роман Безус

32-річний півзахисник потрапив у заявку «Омонії» на сьогоднішній матч 14-го туру чемпіонату Кіпру з «Акрітасом Хлоракасом», вийшов на заміну на 59-й хвилині зустрічі, а в компенсований час другого тайму зумів вразити ворота суперника ударом з лінії штрафного майданчику. Цей гол виявився єдиним і відповідно переможним для «Омонії».

Чемпіонат Китаю 14-й тур

«Омонія» — «Акрітас Хлоракас» — 1:0 (0:0)
Голи: БЕЗУС (90+5)

Додамо, що в поточному сезоні Безус провів за Омонію 11 матчів, і на його рахунку три забиті м’ячі.