Яремчук відзначився гольовою передачею у матчі за «Брюгге»

2022-12-17 11:31 Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук відзначився черговою результативною дією за свою нинішню команду. Роман Яремчук ... Яремчук відзначився гольовою передачею у матчі за «Брюгге»

Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук відзначився черговою результативною дією за свою нинішню команду.

Роман Яремчук (праворуч)

27-річний футболіст провів на поле перший тайм вчорашнього контрольного матчу «Брюгге» з «Зюльте-Варегемом», і на 7-й хвилині зустрічі саме після передачі українця Борн Мейєр відкрив рахунок.

Контрольний матч

«Брюгге» — «Зюльте-Варагем» — 3:0 (1:0)
Голи: Мейєр (7, з передачі ЯРЕМЧУКА), Ларін (64), Ютгла (77)

Додамо, що в поточному сезоні Яремчук взяв участь у 13-ти матчах за «Брюгге» і на його рахунку два голи і три результативні передачі.