Збірна Аргентини — чемпіон світу 2022 року!

2022-12-18 19:56 У неділю, 18 грудня, в Катарі відбувся фінальний матч ЧС-2022, в якому зустрічалися збірні Аргентини та ... Збірна Аргентини — чемпіон світу 2022 року!

У неділю, 18 грудня, в Катарі відбувся фінальний матч ЧС-2022, в якому зустрічалися збірні Аргентини та Франції.

Аргентина - Франція - 3:3. По пенальті — 4:2

ЧС-2022. Фінал

Аргентина — Франція 3:3 (2:0, 0:2, 1:0, 0:1). По пенальті — 4:2
Голи: Мессі (23 пен., 108), Ді Марія (36) — Мбаппе (80 пен., 81, 118 пен.)

Таким чином, чемпіоном світу 2022 року стала збірна Аргентини, здобувши цей титул втретє у своїй історії. Більше перемог на чемпіонатах світу лише у Німеччини (4) та Бразилії (5).

Нагадаємо, днем ​​раніше на ЧМ-2022 було зіграно матч за третє місце, в якому збірна Хорватії з рахунком 2:1 обіграла збірну Марокко.

Усі результати ЧС-2022 >>>

Кращий коментар

auto-karl-fernandovich
Карл Фернандович Мицельмахер - Эксперт
18.12.2022 23:33
Сегодня на футбольный трон взошёл новый король! Тот случай, когда Бог был справедливым...Давно так меня не трусило...Финал получился супер! В первом тайме лучшей в Мире по составу сб. Франции на поле не было. А второй гол сб. Аргентины это футбольный шедевр. Который начался с двух касаний маэстро. В результате которых мячик , не касаясь газона, в доли секунды, был отправлен так , как лучше невозможно было сделать. Но в соперниках была сб. Франции. И она сделала почти невозможное. Мбаппе есть Мбаппе. Аргентина не то чтобы поплыла, но стала очень много терять мячей...И на этом отрезке круто выступил вратарь сб. Аргентины. Когда забивал 2 мяч Мбаппе к Мартинесу могут быть вопросы, но его выдающийся сейв за 3 минуты до конца 2 доп. тайма был историческим...А забей тогда Франция и всё...Шикарный финал двух классных команд.! В котором было всё, за что любят футбол. И счастливый конец для нового короля футбола!