У Нідерландах клуб звинуватив у поразці дівчину, яка голою вибігла на поле (ВІДЕО)

2022-12-21 11:49 Голландський клуб «Вербурх» винуватцем поразки команди в матчі з «Капелле» (2:4) зробив фанатку свого клубу, яка ... У Нідерландах клуб звинуватив у поразці дівчину, яка голою вибігла на поле (ВІДЕО)

Голландський клуб «Вербурх» винуватцем поразки команди в матчі з «Капелле» (2:4) зробив фанатку свого клубу, яка під час гри вибігла на футбольне поле в цілком оголеному вигляді.

Як йдеться в повідомленні «Вербурха», після вистави, яку в середині першого тайму влаштувала дівчина, футболісти так і не змогли повернутися до думки до гри, і саме з цієї причини пропустили чотири м’ячі.

«Коли настала 25 хвилини матчу, раптово на полі вибігла гола фанатка „Вербурха“, щоб показати свою підтримку (і інтимні місця) футболістам та вболівальникам.

Результати виявилися плачевними: задивившись на подання цієї хтивої дами, ми були покарані, і перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь суперника. Поки футболісти збиралися з думками і усвідомлювали те, що сталося, у другому таймі команда пропустила ще тричі», — йдеться в повідомленні «Вербурха» на сторінці клубу в соціальній мережі Instagram.