Горан Попов: Таких гравців, як Роналду, багато, а таких, як Мессі, на даний момент немає

2022-12-23 19:05 Колишній захисник київського «Динамо» Горан Попов прокоментував перемогу збірної Аргентини на ЧС-2022. Горан Попов — Я ... Горан Попов: Таких гравців, як Роналду, багато, а таких, як Мессі, на даний момент немає

Колишній захисник київського «Динамо» Горан Попов прокоментував перемогу збірної Аргентини на ЧС-2022.

Горан Попов

— Я казав, що мундіаль виграють Аргентина чи Бразилія. Спочатку Аргентина дуже сильно залежала від Мессі, але коли почали грати все, тоді і прийшов результат. Такий футболіст не народиться в найближчі 100 років. Таких гравців, як Роналду, багато, але таких, як Мессі, на даний момент немає. Після тих двох пропущених м’ячів і 2:2 він добре психологічно діяв на Аргентину. Робот, монстр...

З 75-ї хвилини Франція грала так, ніби матч тільки розпочався. Клас Мбаппе був помітний, і вони швидко повернулися і зробили фінал ще цікавішим. Такого ніколи не було ні на чемпіонатах світу, ні у фіналах великих змагань, і я не знаю, чи станеться щось подібне знову. Мбаппе — фантастичний гравець: на 89-й хвилині він мчав так, ніби це була перша хвилина, — Цитує Попова Еkipa.