Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід

Сергій Палкін: «ФІФА вбиває український футбол»

2022-12-24 21:30 Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін — про позов свого клубу до ФІФА на суму в 50 ... Сергій Палкін: «ФІФА вбиває український футбол»

Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін — про позов свого клубу до ФІФА на суму в 50 млн євро.

Сергій Палкін. Фото — В.Раснер

«Легіонери становили половину нашої команди, а ФІФА дозволила цій половині команди піти. І як у таких умовах конкурувати? Як ми можемо вижити?

ФІФА не може втручатися в договірні відносини, стороною яких вона не є. У цій ситуації ФІФА має підтримувати українські клуби, тому що в нашій країні війна, тому що у нас багато проблем. Нам потрібна допомога.

Натомість ФІФА просто відпустила наших гравців і „фініту“. Вони завжди кажуть, що ми одна футбольна сім’я, а з іншого боку ФІФА вбиває український футбол», — наводить слова Палкіна Forbes.

Кращий коментар

auto-aleks145
Алекс Кучад - Эксперт
25.12.2022 10:59
Если говорить честно, то ахметов, ты, ф.к. шахтёр и каналы "футбол" совместно с уаф и павелко, начали первыми уничтожать украинский футбол! За счёт бабла, ахметов, превратил ряд клубов УПЛ в свои фармы, расставив своих людей в УПЛ, уаф, в судейском корпусе. И если бы в регламенте не было ограничения на легионеров, то на поле от кротов, играли бы 11 иностранцев! Вы, своими коррумпированными действиями, "оккупировали" футбол Украины - там где появлялась ваша ржавая вывеска - всегда сопровождались скандалы. Вас ненавидели в Харькове, в Киеве, в Олессе, во Львове! Почему? Потому что, вы себя считали "хозяевами" жизни Украины! До вас не доходило, что каждый город, область имеют свои правила, свой потенциал. А вы, приходя в чужой город, пытались из него сделать "свой Донецк"! И сейчас, вы обвиняете фифа, в уничтожении украинского футбола? Украинский футбол был, есть и будет! Это лично ваш клуб "раззули" от решения фифа, поэтому не нужно прикрываться и громогласно заявлять от имени Украины! Украинский футбол, действительно пострадал, но не от решения фифа, а от войны с КАЦАПАМИ! И это, сырожа, нужно усвоить тебе на всю жизнь!!! Так что,сырожа палкин, не перекручивай палку!

Читати всі коментарі (3)

Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини

RSS
Новини
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть