Стефан Савич та Ферран Торрес можуть отримати від 4 до 12 матчів дискваліфікації за бійку у матчі Ла ЛІги

2023-01-09 23:49 Захиснику мадридського «Атлетіко» Стефану Савичу та вінгеру «Барселони» Феррану Торресу загрожує довготривала дискваліфікація від 4 до ... Стефан Савич та Ферран Торрес можуть отримати від 4 до 12 матчів дискваліфікації за бійку у матчі Ла ЛІги

Захиснику мадридського «Атлетіко» Стефану Савичу та вінгеру «Барселони» Феррану Торресу загрожує довготривала дискваліфікація від 4 до 12 матчів за бійку наприкінці поєдинку 16-го туру чемпіонату Іспанії, повідомляє Sport.es.

Ферран Торрес та Стефан Савич

Каталонці здобули важку перемогу на «Метрополітано», мінімально обігравши «матрацників» з рахунком 1:0 у грі, яку вирішив результативним ударом Усман Дембеле. У компенсований до другого тайму час Ферран і Стефан у запалі емоцій втяглися в бійку. Це не залишилося без уваги арбітра Хосе Луїса Мунуери Монтеро, який без вагань вилучив обох гравців.

У рапорті арбітра після матчу говориться:

1) «На 90-й хвилині гравець (11) Торрес Гарсія Ферран був вилучений з поля з такої причини: наполегливо хапав суперника за волосся, коли м’яч був у грі, але на відстані від епізоду»;

2) «На 90-й хвилині гравця (15) Савіча Стефана було вилучено з поля через наступну причину: тривале утримання суперника рукою за шию з надмірною силою, коли м’яч був у грі, але на відстані від епізоду».

Тепер дисциплінарна комісія Федерації футболу Іспанії розгляне епізод і винесе рішення про термін відсторонення учасників інциденту.