«Там взагалі не було фолу!», — Малиновський незадоволений жовтою карткою у своєму першому матчі за «Марсель»

2023-01-12 08:03 Півзахисник збірної України Руслан Малиновський поділився враженнями від першого матчу за свій новий клуб — французький ... «Там взагалі не було фолу!», — Малиновський незадоволений жовтою карткою у своєму першому матчі за «Марсель»

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський поділився враженнями від першого матчу за свій новий клуб — французький «Марсель». Нагадаємо, 29-річний українець вийшов на заміну в середині другого тайму вчорашнього поєдинку чемпіонату Франції з «Труа» (2:0), результативними діями не відзначився, але при цьому записав собі в пасив жовту картку.

Руслан Малиновський

«Я щасливий, що зіграв свої перші хвилини за „Марсель“ і пережив свій перший успіх із цією командою. Це лише початок, мені ще треба багато працювати, щоб повноцінно влитися в гру „Марселя“.

У кожній грі я повинен викладатися за максимумом. А після матчу ретельно аналізувати те, що я зробив не так, щоб у наступній грі діяти краще. Насамперед — у роботі на команду. Що стосується моїх кондицій, то я в порядку. З „Аталантою“ ми багато працювали в грудні в Італії під час підготовки до другої частини сезону, так що фізичний стан не стане для мене проблемою.

Я розчарований цією жовтою карткою, бо там взагалі не було фолу з моєї сторони. Звичайний ігровий момент із боротьбою, в якому я намагався допомогти команді у відборі м’яча», — сказав Малиновський після матчу з «Труа».

Руслан Малиновський отримує жовту картку:

Кращий коментар

auto-alex-taylor
Alex Taylor - Опытный писатель
12.01.2023 08:28
По эпизоду можно сделать два небольших наблюдения: первое, то что Малиновский результативно отработал назад да еще и с подкатом; второе, что его новые одноклубники вступились за него с таким рвением, что характеризует командный климат и его велком то зе тим. Хотя они протестовали и против штрафного.