Ярмолюк відзначився голом за молодіжну команду Брентфорда

2023-01-14 09:46 Український півзахисник англійського «Брентфорда» Єгор Ярмолюк, який перейшов у цей клуб минулого літа з «Дніпра-1», відзначився ... Ярмолюк відзначився голом за молодіжну команду Брентфорда

Український півзахисник англійського «Брентфорда» Єгор Ярмолюк, який перейшов у цей клуб минулого літа з «Дніпра-1», відзначився забитим м’ячем за молодіжну команду свого нинішнього клубу.

Єгор Ярмолюк

18-річний футболіст потрапив у стартовий склад «Брентфорда U-21» на вчорашній матч з «Астон Віллою U-21» (3:2) у Кубку Ліги серед молодіжних команд, і на 32-й хвилині зустрічі відправив м’яч у ворота суперника.

Зазначимо, що до матчів першої команди «Брентфорда» Ярмолюк поки не залучається — у її складі він зіграв лише одного разу, в матчі Кубка Ліги проти «Джіллінгема», вийшовши на заміну на 72-й хвилині зустрічі.