Малиновський вперше провів повний матч за «Марсель» і ударом зі штрафного влучив у хрестовину воріт (ВІДЕО)

2023-01-21 08:46 Український новачок французького «Марселя» — півзахисник збірної України Руслан Малиновський — учора провів третій матч за ... Малиновський вперше провів повний матч за «Марсель» і ударом зі штрафного влучив у хрестовину воріт (ВІДЕО)

Український новачок французького «Марселя» — півзахисник збірної України Руслан Малиновський — учора провів третій матч за свій новий клуб. При цьому 29-річний українець уперше відіграв за провансальців усі 90 хвилин поєдинку.

Руслан Малиновський (ліворуч) у матчі проти «Ренна»

Цього разу Малиновський взяв участь у матчі 1/16 фіналу Кубка Франції проти «Ренна». Результативними діями українському легіонеру «Марселя» відзначитися не вдалося, але на 9-й хвилині зустрічі він був максимально близький до того, щоб відкрити рахунок: після його удару зі штрафного м’яч влучив у перекладину воріт «Ренна».

Зазначимо, що Малиновський у цьому матчі грав під 9-м номером, хоча обрав собі в «Марселі» номер «18». Це пов’язано з тим, що регламент Кубка Франції зобов’язує клуби-учасники формувати свої стартові склади на всі поєдинки турніру з ігровими номерами футболістів від 1 до 11.

Кубок Франції. 1/16 фіналу

«Марсель» — «Ренн» — 1:0 (0:0)
Гол: Гендузі (59)

«Марсель»: Лопес, Колашинац, Жиго, Балерді (Мбемба, 62), Нуну Тавареш, Верету (Гуйє, 89), Малиновський, Ронжье, Гендузі, Ундер, Санчес (Дьєнг, 62).

Кращий коментар

auto-karl-fernandovich
Карл Фернандович Мицельмахер - Эксперт
21.01.2023 12:57
Посмотрел матч и не пожалел. Почти все время была интенсивная и агрессивная игра обеих команд. И в Ренне, и в Марселе, есть хорошие футболисты. Малиновский, в целом, сыграл нормально. В принципе успевал за высоким темпом матча, отдал несколько хороших и острых передач, ну и удар со штрафного получился что с катапульты, жаль не забил. Были и ошибки, несколько раз его накрывали, он проигрывал единоборства и терял мяч. Это следствие очень агрессивных и активных действий соперника в отборе. Надо привыкать...