Мудрик дебютував за «Челсі» у матчі проти «Ліверпуля» (ФОТО)

2023-01-21 17:05 Сьогодні, 21 січня, пройшов матч чемпіонату Англії, в якому «Ліверпуль» приймав «Челсі». Михайло Мудрік (праворуч). Фото: ... Мудрик дебютував за «Челсі» у матчі проти «Ліверпуля» (ФОТО)

Сьогодні, 21 січня, пройшов матч чемпіонату Англії, в якому «Ліверпуль» приймав «Челсі».

Михайло Мудрік (праворуч). Фото: gettyimages.com

Чемпіонат Англії

«Ліверпуль» — «Челсі» — 0:0

«Ліверпуль»: Алісон, Мілнер, Гомес, Конате, Робертсон, Байцетич, Алькантара, Кейта (Нуньєс, 62), Гакпо, Салах, Еліотт.

«Челсі»: Аррісабалага, Холл (Мудрік, 55), Бадьяшиль, Сілва, Чалоба, Жоржіньо, Галлахер, Кукурелья, Маунт, Зієш, Хаверц.

Український півзахисник Михайло Мудрік дебютував у складі «Челсі», вийшовши на заміну на 55-й хвилині матчу замість Холла. На 64 хвилині гри у хавбека був гольовий момент, але Мудрік пробив з кількох метрів повз ворота.

В результаті команди розійшлися миром — 0:0.

Кращий коментар

borislav76
Borislav76 . - Наставник
21.01.2023 17:40
як на мене дебют був не поганий, було б краще аби забив, або після його пасу забили. Були моменти. Але на полі виглядав впевненно, технічно. І уе все після двох місяців канікул, в матчи проти Лівера. Красень!