Хаві Ернандес: «Гравцям «Барселони» не вистачає агресії перед воротами суперника»

2023-01-26 21:29 Головний тренер каталонської «Барселони» Хаві Ернандес прокоментував перемогу своєї команди в матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії ... Хаві Ернандес: «Гравцям «Барселони» не вистачає агресії перед воротами суперника»

Головний тренер каталонської «Барселони» Хаві Ернандес прокоментував перемогу своєї команди в матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії проти «Реал Сосьєдад» (1:0).

Хаві Ернандес, Getty Images

— Більшість моментів були позитивними для команди. Проте після голу ми розслабилися на 5-10 хвилин, цього не повинно бути. Гравцям не вистачає агресії перед воротами суперника. Це були 60 блискучих хвилин, але коли ми забиваємо, здається, що справа зроблена, однак це не так. Ми повинні йти вперед, щоб забити другий та третій гол. Ми маємо бути більш агресивними та амбітними, коли цього вимагає ситуація.

Оборона зіграла добре. Проте ми багато чого створили в атаці, щоб говорити про оборону. Я не став би говорити, що «Барселона» грає від оборони. Навпаки. Ми дуже ризикуємо. Ми дуже багато атакуємо, але в обороні у нас чудові гравці, — сказав Хаві Ернандес.

Додамо, що крім «Барселони» до 1/2 фіналу Кубка Іспанії вийшла також «Осасуна».