Контрольний матч. «Динамо» — «Марібор» — 0:2. Огляд матчу, ВІДЕО

2023-01-28 17:53 У суботу, 28 січня, київське «Динамо» провело другий контрольний матч на першому турецькому зборі. Суперником команди ... Контрольний матч. «Динамо» — «Марібор» — 0:2. Огляд матчу, ВІДЕО

У суботу, 28 січня, київське «Динамо» провело другий контрольний матч на першому турецькому зборі. Суперником команди Мірчі Луческу був словенський клуб «Марібор».

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«МАРІБОР» (Словенія)0:2 (0:0)
Голи
: Іличич (47), Брніч (79)
Нереалізований пенальті: Ванат (50, повз ворота).

«Динамо» (перший тайм): 35.Нещерет, 4.Попов, 5.Сидорчук (К), 14.Яцик, 24.Тимчик, 30.Діалло, 34.Сирота, 37.Царенко, 41.Беседін, 44.Дубінчак, 91.Волошин; (другий тайм): 35.Нещерет (51.Моргун, 71), 21.Кравченко, 2.Вівчаренко, 4.Попов (34.Сирота, 71), 26.Бурда, 22.Лонвейк (77.Беніто, 76), 18.Андрієвський, 19.Гармаш, 70. Леднєв, 20.Караваєв, 11.Ванат.

«Марібор» (Стартовий склад): 81.Бергсен, 8.Божич, 12.Сікошек, 16.Антолін, 17.Брніч, 20.Ватсон, 22.Мілек (К), 25.Состарич, 30.Лаушич, 72.Ілічич, 77.Віпотнік.

На 76 хвилині видалено Лонвейка (друге попередження)

ВІДЕОогляд матчу >>>

Стенограма матчу >>>

З перших хвилин кинулося в очі, що динамівці намагаються робити різкі вертикальні передачі в лінію атаки, але здалося, що для ефективності цього елемента їм не вистачає майстерності. Лише в середині першого тайму пас у лінію ледве не привів до гола. Діалло обіграв на лівому куті штрафного суперника, точно віддав на ривок Царенку, Антон простелив у воротарський, де тільки відчайдушний підкат захисника врятував словенців від гола.

18-річний півзахисник і до цього був одним із найпомітніших у складі киян. На 9 хвилині він зі стандарту від правого кутового прапорця небезпечно прострілював у воротарський, м’яч заметався по штрафному, але ударну ногу динамівця так і не знайшов. На 16 хвилині Царенко був грубо атакований у центрі поля Лаушичем, за що останній отримав не тільки «гірчичник» від судді, але і жорсткий корпус під дих від капітана Сидорчука, щоб не ображав маленьких. На 37 хвилині знову Царенко опанував м’яч у штрафному від Дубинчака і другим торканням хльостко пробив, але воротар з погрозою впорався. Здається, це був єдиний удар «Динамо» у ствір за перший тайм.

У перерві «Динамо» майже повністю змінило склад (залишилися на полі тільки Нещерет і Попов) і відразу пропустило: дальній удар Йосипа Ілічича в нижній кут досяг мети. 0:1. Всього через пару хвилин Ванат заробив 11-метровий, проте сам його не реалізував, пробивши несильно на точність, але не в створ.

Динамівці намагалися будувати ефективні атаки, але забили знову словенці. На 79-й хвилині Іличич накрутив у штрафній трьох динамівців, відкинув на Брніча, і Іван несильно покотив м’яч у правий від Моргуна кут. 0:2. За три хвилини до цього поле залишив Лонвейк, який встиг після перерви заробити два попередження. Щоправда, у меншості кияни не грали: за домовленістю сторін замість голландця на поле вийшов Беніто.

Наступний спаринг у «Динамо» в останній день січня. Суперник — австрійська «Аустрія Лустенау».