ВІДЕО: Як Зінченко прокинув м’яч між ніг Холанду

2023-01-28 08:23 Український захисник лондонського «Арсеналу» Олександр Зінченко вчора взяв участь у черговому матчі своєї команди. Олександр Зінченко ВІДЕО: Як Зінченко прокинув м’яч між ніг Холанду

Український захисник лондонського «Арсеналу» Олександр Зінченко вчора взяв участь у черговому матчі своєї команди.

Олександр Зінченко

26-річний українець потрапив у заявку «канонірів» на поєдинок 4-го раунду Кубка Англії з «Манчестер Сіті», а на 66-й хвилині зустрічі вступив у гру, заміни Кірана Тірні.

Результативними діями Зінченка за відведений йому ігровий час відзначитися не вдалося, але в одному з епізодів матчу українець зірвав оплески трибун, коли холоднокровно прокинув м’яч між ніг головній зірці «Манчестер «Сіті» Ерлінгу Холанду.

Також зазначимо, що в пасиві Зінченка в цій зустрічі жовта картка, яку він отримав у компенсований час другого тайму. В підсумку, гру українського легіонера «Арсеналу» WhoScored оцінив на 6,1 бала, а SofaScore — на 6,6 бала.

Кубок Англії. 4-й раунд

«Манчестер Сіті» — «Арсенал» — 1:0 (0:0)
Голи: Аке (64)

«Арсенал»: Тернер, Томіясу, Холдинг (Саліба, 46), Габріел, Тірні (Зінченко, 66), Джака, Парті (Локонга, 46), Фабіу Вієйра, Сака (Едегор, 74), Троссард (Мартінеллі, 66), Нкетіа.

Зінченко прокидає м’яч між ніг Холанду:

Додамо, що в поточному сезоні Зінченко провів 16 матчів за «Арсенал» у всіх турнірах (в 11 випадках — у стартовому складі), і на його рахунку одна результативна передача, а в пасиві — дві жовті картки.

Кращий коментар

SergiyS
Sergiy S - Эксперт
28.01.2023 08:59
Не краща гра Зінченка і Арсенала загалом. Проти Сільви 2 порушення, 1 жк. Одразу після виходу ніби налагодив гру команди, але не надовго P.S. Сподобалось, як Етіхад зустрів вихід Зінченка. А ще більше - що багато гравців Сіті після матчу підійшли і тепло спілкувались з Сашком. Все ж в команді його любили