Піолі: «У «Мілана» два роки не було настільки складного періоду»

2023-01-30 05:47 Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі прокоментував поразку від «Сассуоло» (2:5) у матчі 20-го туру чемпіонату Італії. ... Піолі: «У «Мілана» два роки не було настільки складного періоду»

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі прокоментував поразку від «Сассуоло» (2:5) у матчі 20-го туру чемпіонату Італії.

Стефано Піолі

«У роздягальні я був впевнений, що ми зможемо повернутися до гри. Ми створили достатньо моментів, але швидкий пенальті на початку другого тайму вплинув на нас. Ми повинні знайти вихід із цієї ситуації. Все, що працювало останні роки, тепер не працює.

Ось уже два роки у нас не було настільки складного періоду. Подібних емоцій ніхто не хотів би переживати, але це треба подолати. Тепер наша ціль — потрапити до Ліги чемпіонів за результатами сезону і гарно виступити в 1/8 фіналу поточного турніру», — цитує Піолі Football Italia.