Контрольний матч. «Динамо» — «Аустрія Лустенау» — 2:2. Огляд матчу, ВІДЕО

2023-01-31 17:24 У вівторок, 31 січня, київське «Динамо» провело третій контрольний матч на першому турецькому зборі. Суперником команди ... Контрольний матч. «Динамо» — «Аустрія Лустенау» — 2:2. Огляд матчу, ВІДЕО

У вівторок, 31 січня, київське «Динамо» провело третій контрольний матч на першому турецькому зборі. Суперником команди Мірчі Луческу був австрійський клуб «Аустрія Лустенау».

Денис Гармаш

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«АУСТРІЯ ЛУСТЕНАУ» (Австрія)2:2 (0:2)
Голи
: Попов (52), Вівчаренко (60) — Грабер (27), Фрідрікас (35).

«Динамо» (перший тайм): Нещерет, Караваєв, Бурда, Сирота, Дубінчак,, Сидорчук (к), Шепелєв, Лонвейк, Діалло, Волошин, Пономаренко. (Другий тайм): Нещерет, Вівчаренко, Боль, Попов, Тимчик, Андрієвський, Шепелєв, Яцик, Царенко, Гармаш, Беніто (Кремчанін, 77).

«Аустрія Лустенау» (Стартовий склад): 27.Шерль, 6.Груйчич, 31.Маак, 5.Хугонет, 12.Гюнуш, 14.Кудуссу, 23.Грабер, 16.Рейн, 8.Тюркмен, 20.Фрідрікас, 70.Сурданович.

Матч краще розпочали футболісти «Аустрії», які провели декілька небезпечних атак у перші хвилини. Динамівці, у свою чергу, зуміли створити перший цікавий момент біля воріт суперника на 14 хвилині: Даілло, отримавши в центрі штрафної передачу від Шепелєва з правого флангу, пробив у воротаря «Аустрії». Ще через хвилину підопічні Мірчі Луческу не реалізували другий момент: Пономаренко пробив з гострого кута з лінії штрафної — м’яч пролетів повз ворота.

Слід зазначити, що молодий форвард був найбільш помітним серед гравців «Динамо» в атаці. Пономаренко щоразу намагався при перші нагоді пробити по воротах «Аустрії» чи віддати передачу. Проте, зусиль одного нападника киян у першому таймі було замало для досягнення позитивного рахунку.

А от номінальні гості свої два моменти використали бездоганно! Спочатку півзахисник австрійського клубу Піул Грабер вирішив пробити метрів з тридцяти — м’яч із шаленою швидкістю влетів під поперечину воріт Нещерета — 0:1. А ще через кілька хвилин «Аустрії» вдалось забити і другий м’яч: після помилки в центрі поля, Лукас Фрідрікас вийшов майже сам на сам з голкіпером «Динамо» і пробив точно у кут воріт — 0:2. Було помітно, що динамівці були трохи шоковані таким розвитком подій.

Після перерви Мірча Луческу логічно вдався до замін, які мали змінити хід гри на користь «Динамо». І це дало свій результат майже одразу! На 52-й хвилині перший м’яч на сборі киян забив Денис Попов. Після швидкого розіграшу штрафного: Гармаш не став чекати свистка рефері і пробив по воротах, голкіпер «Аустрії» відбив м’яч перед собою, а Попов був першим на добиванні — 1:1. Далі — більше. Динамівці збільшили оберти і за кілька хвилин вже зрівняли рахунок! Костянтин Вівчаренко вирішив пробити метрів з двадцяти п’яти — м’яч залетів точно під поперечину воріт гостей — 2:2!

Динамвці могли і повинні були вигравати цей поєдинок. Ближче до завершення зустрічі неймовірний момент упустив Денис Гармаш. Після хорошої комбінації біля штрафної суперника, півзахисник «Динамо» опинився сам перед воротам «Аустрії», але з лінії воротарської пробив вище воріт! У підсумку, нічия 2:2.

Нагадаємо, свій наступний матч на тренувальному зборі в Туреччині «Динамо» проведе 3 лютого. Суперником команди Мірчі Луческу буде представник першої ліги України — «Полісся». Початок зустрічі — о 16:00.