Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід

Ілля Забарний: «Росіяне вбивають наших людей, дітей та жінок щодня. Світ має знати про це»

2023-02-01 22:38 Захисник київського «Динамо» Ілля Забарний, коментуючи свій перехід в англійський «Борнмут», не зміг обійти тему окупаційної ... Ілля Забарний: «Росіяне вбивають наших людей, дітей та жінок щодня. Світ має знати про це»

Захисник київського «Динамо» Ілля Забарний, коментуючи свій перехід в англійський «Борнмут», не зміг обійти тему окупаційної війни РФ проти України.

Ілля Забарний

«В Україні зараз справжня війна. Це дуже важко для всіх українців і, зокрема, футболістів. Так, я, українець, тепер в Англії. Але для мене мене важливо, щоб дивлячись на мене тут, люди пам’ятали про українців і війну в Україні.

Це дуже важко. Я весь цей час жив у Києві. Можливо, в цьому місті безпечніше, ніж в інших місцях в Україні, але Харків, Херсон та інші українські міста росіяни атакують щодня. Вони вбивають наших людей, дітей та жінок. Це дуже жахливо. Необхідно, щоб увесь світ знав про це», — сказав Забарний у коментарі прес-службі «Борнмута».

Кращий коментар

auto-smazhelyuk-vasil
Смажелюк Василь - Старожил
01.02.2023 23:04
Молодчинка Забарний! Світ повинен знати правду про рашизм, і дуже добре, що і Забарний, і Миколенко, і Зінченко відкрито говорять про це на ввесь світ, а не обнімається, як дехто.

Читати всі коментарі (7)

Dynamo.kiev.ua потребує вашої підтримки. Звернення до відвідувачів сайту

RSS
Новини
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть