«Аугсбург» — «Байєр» — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

2023-02-03 23:30 3 лютого відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Аугсбург» (Німеччина) та ... «Аугсбург» — «Байєр» — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

3 лютого відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Аугсбург» (Німеччина) та «Байєр» (Леверкузен).

"Аугсбург" - "Байєр" - 1:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур"Аугсбург" - "Байєр" - 1:0. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

«Аугсбург» (Німеччина) — «Байєр» (Леверкузен) — 1:0 (0:0)
Голи: Мергім Бериша (55)

Попередження: П’єро Інкапі (27), Д. Дрена Бельо (37), А. Майєр (59), А. Адлі (60), А. Енгельс (72)

Обидві команди цілком могли відкрити рахунок ще в першому таймі, але, зрештою, до перерви вболівальники голів у цьому матчі так і не дочекалися. Гра йшла без голів до 55-ї хвилини, коли Мергім Беріша (Аугсбург) відкрив рахунок — 1:0.

Більшого ж у цьому матчі ні «Аугсбург», ні «Байєр» не зуміли. Таким чином зустріч завершилася з рахунком 1:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Майнц» — «Аугсбург», «Хоффенхайм» — «Байєр».