«Кремонезе» — «Лечче» — 0:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур

2023-02-04 18:00 4 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Кремонезе» (Італія) та ... «Кремонезе» — «Лечче» — 0:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Кремонезе» (Італія) та «Лечче» (Італія).

"Кремонезе" - "Лечче" - 0:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур"Кремонезе" - "Лечче" - 0:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур

Чемпіонат Італії, 21-й тур

«Кремонезі» (Італія) — «Лечче» (Італія) — 0:2 (0:0)
Голи: Федеріко Баширотто (58), Стрефецца (69)

Попередження: Чарльз Пікель (45+3), Лоренцо Коломбо (76), Крістоффер Аскільдсен (90+1)

Матч між Кремонезе та Лечче був захоплюючим від початку до кінця, і зрештою команда з Апулії здобула перемогу з рахунком 2:0. Дія почалася із заміни «Лечче» на 39-й хвилині, коли замість К. Аскільдсена на поле вийшов А. Блін. На наступній хвилині гравець Кремонезе К. Пікель отримав жовту картку. Потім господарі змінили ситуацію своєю заміною, замінивши К. Пікеля на М. Кастаньєтті на 46-й хвилині. Трохи більше ніж через 10 хвилин «Лечче» відкрив рахунок голом Ф. Баширотто. Це спонукало Кремонезе зробити подвійну заміну: замість Еге. Валері та Д. Чофані вийшли П. Галдамес та Ф. Афена-Гьян. Хвилювання продовжилося і в другому таймі, оскільки обидві сторони прагнули здобути перевагу. «Лечче» відновив лідерство на 69-й хвилині, а Г. Стрефецца забив другий гол. На наступній хвилині «Лечче» також зробив подвійну заміну, замінивши Ф. Ді Франческо та Стрефеццу на Л. Банду та Р. Удіна. Кремонезе також вніс пару змін, замінивши В. Чиріче на Е. Айву та Ф. Цаджута на М. Бенассі. Це стало прелюдією до ще однієї жовтої картки, цього разу гравцю Лечче Л. Коломбо, якого незабаром замінив Дж. Фелькерлінг Перссон. Усього за 3 хвилини доданого часу «Лечче» зробив останню заміну, замінивши Х. Гонсалеса на Т. Дж. Хельгасона. Це ознаменувало завершення захоплюючого та насиченого подіями матчу, в якому «Лечче» пішов із заслуженою перемогою з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Наполі» — «Кремонезе», «Лечче» — «Рома».