«Ренн» — «Лілль» — 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур

2023-02-05 00:00 4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Ренн» (Франція) та ... «Ренн» — «Лілль» — 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Ренн» (Франція) та «Лілль» (Франція).

"Ренн" - "Лілль" - 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур"Ренн" - "Лілль" - 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур

Чемпіонат Франції, 22-й тур

«Ренн» (Франція) — «Лілль» (Франція) — 1:3 (1:0)
Голи: Гуїрі (1) — Є. Жегрова (59), Кабелла (85), Андре Гомес (90+4)

Попередження: Андре Гомес (20), К. Угочукву (64), Веа (81)

90 хвилин, Жовта картка, Лілль, М. Байо Матч між Ренном і Ліллем почався з того, що Ренн пролив першу кров з гола Гуірі на 1-й хвилині, вивівши свою команду вперед. Однак ця радість була недовгою, оскільки А. Гомес із «Лілля» отримав жовту картку на 20-й хвилині за безрозсудний виклик. На 35-й хвилині «Лілль» зробив першу зі своїх численних замін: Ісмаїлі замінив Т. Веа на свіжіші ноги. Дж. Девід із «Лілля» не забив гол через офсайд на 51-й хвилині. За кілька хвилин «Лілль» зробив матч результативним завдяки голу півзахисника Є. Жегрова на 59-й хвилині. Заміни тривали, оскільки «Ренн» зробив подвійну заміну на 62-й хвилині, замінивши Д. Дуе та Ф. Тейта на А. Калімуендо та К. Угочукву відповідно. Наступну заміну «Лілль» зробив на 64-й хвилині, замінивши А.Гомеша на Р.Кабеллу. На наступній хвилині жовту картку також отримав К. Угочукву із «Ренна». Потім на 70-й хвилині «Ренн» замінив К. Токо Екамбі на Ж. Доку. На 81-й хвилині Т. Веа з Лілля отримав жовту картку за серйозний виклик гравцю суперника. «Ренн» повернувся на ринок замін на 84-й хвилині, коли Б. Буріго та І. Салах замінили Д. Спенса та Б. Мелінга відповідно. Лілль також зробив подвійну заміну на цій хвилині: Ж. Бамба та А. Вірджініус замінили Ж. Давида та М. Байо. Лише за кілька секунд «Лілль» змінив хід гри на свою користь, коли Р. Кабелла забив гол на користь команди. «Лілль» забив ще один гол з А. Гомешем на 90-й хвилині. Незабаром після цього була ще одна жовта картка, цього разу гравцю «Лілля» М. Байо. Незабаром після цього матч закінчився перемогою «Лілля» з рахунком 3:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Тулуза» — «Ренн», «Лілль» — «Страсбур».