«Клермон» — «Монако» — 0:2. Чемпіонат Франції, 22-й тур

2023-02-05 16:00 5 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Клермон» (Франція) та ... «Клермон» — «Монако» — 0:2. Чемпіонат Франції, 22-й тур

5 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Клермон» (Франція) та «Монако» (Франція).

"Клермон" - "Монако" - 0:2. Чемпіонат Франції, 22-й тур"Клермон" - "Монако" - 0:2. Чемпіонат Франції, 22-й тур

Чемпіонат Франції, 22-й тур

«Клермон» (Франція) — «Монако» (Франція) — 0:2 (0:2)
Голи: Маріпан (3), Емболо (13)

Попередження: Агілар (75), Хауї (84), Мінаміно (85)

Гол «Монако» на 3-й хвилині матчу започаткував гру і задав тон всьому матчу, що залишився. Автором гола у гостей став Г. Маріпан. Б. Емболо подвоїв перевагу гостей на 13-й хвилині, забезпечивши «Монако» перевагу у два голи. Клермон Фут зробив подвійну заміну на 63-й хвилині, замінивши Мухаммеда Чама та Х. Бела. Обидві сторони серйозно виборювали м’яч, і на 75-й хвилині гравець «Монако» Р. Агілар отримав за це попередження. Клермон Фут зробив ще одну подвійну заміну на 78-й хвилині, замінивши А. Маурера та М. Зеффане на Г. К’єя та К. Андрича. Хауї з Clermont Foot також отримав попередження на 86-й хвилині матчу. Наступним на 85-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монако» Т. Мінаміно та його замінив К. Фолланд. «Клермон Фут» і «Монако» зробили ще одну пізню заміну на 90-й хвилині: К. Д’ятта замінив Г. Мартінса. До кінця матчу рахунок залишався 0:2, а перемогу здобуло «Монако».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Клермон» — «Марсель», «Монако» — «ПСЖ».