«Лор’ян» — «Анже» — 0:0. Чемпіонат Франції, 22-й тур

2023-02-05 18:00 5 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Лор’ян» (Франція) та ... «Лор’ян» — «Анже» — 0:0. Чемпіонат Франції, 22-й тур

5 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Лор’ян» (Франція) та «Анже» (Франція).

"Лор&squot;ян" - "Анже" - 0:0. Чемпіонат Франції, 22-й тур"Лор&squot;ян" - "Анже" - 0:0. Чемпіонат Франції, 22-й тур

Чемпіонат Франції, 22-й тур

«Лор’ян» (Франція) — «Анже» (Франція) — 0:0 (0:0)

Попередження: Менді (24), І. Четті (63), Е. Ле Фе (75), Гедеон Калулу (89), Х. Абделлі (90+3), Блажич (90)

Ніча 0:0 між Лор’яном та Анже на турнірі французької Ліги 1 була спекотною битвою, в якій було показано загалом три жовті картки. Першу жовту картку в матчі було показано гравцю «Анже» Б. Менді. У другому таймі Лор’яну вдалося досягти двох замін: Ж. Понсо вийшов замість Ю. Кетлайна на 61-й хвилині, а Б. Дієнг замінив С. Діарру на 73-й хвилині. Анже зробив чотири заміни у другому таймі: А. Салама замінив А. Сіма на 66-й хвилині, І. Ніан замінив П. Капелла на 71-й хвилині, а А. Хуноу замінив З. вулда Халеда на 86-й хвилині. У матчі було відзначено ще одну жовту картку: Г. Калулу з Лор’яна отримав одну на 89-й хвилині. Потім арбітр у доданий час показав ще дві жовті картки гравцям «Анже» М. Блажичу та Х. Абделлі. Матч закінчився внічию, і гравці по обидва боки пішли з очком.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Нант» — «Лор’ян», «Анже» — «Осер».