«Брест» — «Ланс» — 1:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур

2023-02-05 20:05 5 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Брест» (Франція) та ... «Брест» — «Ланс» — 1:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур

5 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Брест» (Франція) та «Ланс» (Франція).

"Брест" - "Ланс" - 1:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур"Брест" - "Ланс" - 1:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур

Чемпіонат Франції, 22-й тур

«Брест» (Франція) — «Ланс» (Франція) — 1:1 (0:0)
Голи: Дж. Ле Дуарон (54) — Градіт (83)

Попередження: М. Камара (25), Факундо Медіна (26), Крістоф Ерель (29), П’єр Ліс Мелу (38), Фофана (73), Марко Бізо (79)

Матч між «Стад Брестуа 29» та «Лансом» завершився внічию 1:1. Брестуа вийшов уперед через Ж. Ле Дуарона на 54-й хвилині, а Ланс відповів голом Ж. Градіта на 83-й хвилині. Матч був сповнений напруженості: Брестуа отримав чотири жовті картки, а Ланс — три. Першу жовту картку видали М. Камара зі «Стад Брестуа 29» на 25-й хвилині, потім Ф. Медіна з «Ланса» на 26-й хвилині та ще дві для «Стад Брестуа» на 29-й та 38-й хвилинах. відповідно. У перерві Ленс зробив дві заміни: Д. Коста замінив А. Томассона на 46-й хвилині, а Д. Мачадо замінив П. Франківську на 58-й хвилині. Стад Брестуа також зробив дві заміни: Ф. Онора вийшов замість А. Еліса на 46-й хвилині, а Ж. Ле Дуарон помінявся місцями з Х. Магнетті на 73-й хвилині. Пізніше у матчі Ланс зробив ще дві заміни: Л. Опенда замінив Р. Лабо на 72-й хвилині, а Ж. Ле Кардинал замінив І. Бура на 77-й хвилині. Стад Брестуа зробив останню заміну за кілька хвилин до фінального свистка: М. Камара замінив Ф. Лемарешаль, а С. Муні замінив Р. Дель Кастільйо також на 89-й хвилині, коли гра закінчилася з рахунком 1:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Монпельє» — «Брест», «Ліон» — «Ланс».