«Марсель» — «Ніцца» — 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур

2023-02-05 23:45 5 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Марсель» (Франція) та ... «Марсель» — «Ніцца» — 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур

5 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Марсель» (Франція) та «Ніцца» (Франція).

"Марсель" - "Ніцца" - 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур"Марсель" - "Ніцца" - 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур

Чемпіонат Франції, 22-й тур

«Марсель» (Франція) — «Ніца» (Франція) — 1:3 (0:2)
Голи: Малиновський (60) — С. Діоп (38), Г. Лаборде (44), Б. Брахімі (85)

Попередження: Ю. Ндайішимі (59)

Матч між «Марселем» та «Ніццей» вийшов напруженим, і обидві команди мали шанси забити гол у першому таймі. Однак саме «Ніцце» вдалося вийти з глухого кута на 38-й хвилині завдяки голу С. Діопа. Незабаром після цього Г. Лаборде на 44-й хвилині подвоїв перевагу гостей. Марсель зробив дві заміни на початку другого тайму, помінявши Д. Пайє та А. Санчеса на Вітінью та Р. Малиновського відповідно. На 59-й хвилині гравець «Ніцци» Ю. Ндайішимі отримав жовту картку. За кілька хвилин Р. Малиновський відіграв один м’яч на користь «Марселя», давши їм певну надію на відіграш. Потім на 66-й хвилині «Ніцца» зробила дві заміни: С. Діоп замість Б. Брахімі та А. Ремзі замість Х. Будауї. Марсель відповів двома власними замінами на 70-й хвилині: К. Мбемба та С. Колашинац замінили В. Ронж’є та Ж. Верту. Через кілька миттєвостей «Ніцца» запросила Т. Моффі та Р. Барклі замість Ю. Ндайішімії та П. Росаріо. На 82-й хвилині «Ніцца» провела останню пару замін, замінивши Г. Лаборда на А. Менді, а «Марсель» замінив М. Гендузі на А. Унаї. Потім «Ніцца» завдала останнього удару на 85-й хвилині, а Б. Брахімі забив свій третій гол за ніч. Зрештою «Ніцца» вийшла переможцем з рахунком 3:1 у цьому дуже конкурентному матчі.

У наступному турі суперників чекають такі матчі: «Клермон» — «Марсель», «Ніцца» — «Аяччо».