Малиновський забив перший гол за «Марсель» (ВІДЕО)

2023-02-06 07:22 Український півзахисник французького «Марселя» Руслан Малиновський учора відзначився дебютним голом за свій нинішній клуб. Руслан Малиновський ... Малиновський забив перший гол за «Марсель» (ВІДЕО)

Український півзахисник французького «Марселя» Руслан Малиновський учора відзначився дебютним голом за свій нинішній клуб.

Руслан Малиновський (з м'ячем) у матчі проти «Ніцци»

29-річний футболіст потрапив у заявку провансальців на вчорашній поєдинок чемпіонату Франції з «Ніццою», після перерви вийшов на заміну, а на 60-й хвилині ударом приблизно з 11-метрової позначки відправив м’яч у ворота суперника. Зазначимо, що гол Малиновського став єдиним для «Марселя» у цьому матчі.