Контрольний матч. «Динамо» — «Шкендія» — 1:0. Огляд матчу, стенограма

2023-02-06 17:52 У понеділок, 6 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на міжсезонному зборі в Туреччині. Цього ... Контрольний матч. «Динамо» — «Шкендія» — 1:0. Огляд матчу, стенограма

У понеділок, 6 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на міжсезонному зборі в Туреччині. Цього разу команда Мірчі Луческу перевірила сили на тлі «Шкендії» із Північної Македонії.

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«ШКЕНДІЯ» (Тетово, Північна Македонія) — 1:0 (1:0)
Гол:
Лонвейк (45)

«Динамо»: (1-й тайм) — 35.Нещерет, 44.Дубінчак, 3.Боль, 25.Дячук, 20.Караваєв, 18.Андрієвський, 22.Лонвейк, 24.Пашко, 19.Гармаш (К), 7.Кабаєв, 41.Пономаренко; (2-й тайм) — 35.Нещерет (51.Моргун, 65), 44.Дубінчак (2.Гусєв, 73), 4.Попов, 6.Бурда, 94.Малюк, 5.Сидорчук (К), 37.Царенко, 14.Василець, 77.Беніто, 91.Волошин, 11.Горбач.

«Динамо» дуже активно розпочало цей матч, і вже на 2-й хвилині зустрічі створило перший гольовий момент: Андрієвський подав до воріт «Шкендії» зі штрафного, там Гармаш пробив відразу метрів з 7-ми, але голкіпер македонської команди зумів зреагувати.

Втім, незважаючи на такий «спекотний» початок, вже ближче до 15-ї хвилини гра вирівнялася і помітно заспокоїлася. Якийсь час вона проходила під знаком позиційної переваги «Динамо», але ближче до середини тайму «Шкендія» почала перехоплювати ініціативу.

І невдовзі македонці не тільки заволоділи повною перевагою, але й створили кілька небезпечних моментів біля воріт «Динамо». А в двох випадках кияни були на межі від пропущеного гола. Так, на 25-й хвилині матчу атака «Шкендії» завершилася ударом Хасані головою з вбивчої дистанції без жодних перешкод, але той примудрився не потрапити в ціль, тим самим вибачивши «Динамо» за провал в обороні. А через п’ять хвилин після подачі македонцями кутового з правого флангу Бейтулай пробив головою, м’яч влучив у перекладину, відскочив на Рамадані, який грав на добиванні, але пробив вище воріт.

Наприкінці тайму динамівці стали впевненіше діяти в обороні, і здавалося, що справа котиться до «сухого» підсумку першого тайму, проте на 45-й хвилині «Шкендія» сама собі «привезла» гол: Захов вибив м’яч прямо на Гармаша, той миттєво оцінив ситуацію, віддав пас на вільного Лонвейка, який ударом з лінії штрафного майданчика відкрив рахунок — 1:0. І на цьому перший тайм і закінчився.

Другий тайм звітного матчу проходив у сумбурнішому ключі. Першими після перерви гольовий шанс створили македонці: на 56-й хвилині зустрічі Велія в дотик обігрався з Хасані в центральній зоні, без перешкод пробивав метрів з 10-ти, і «Динамо» врятував Нещерет, ногою відбивши м’яч. Через сім хвилин «Шкендія» знову була близька до гола — це Хасані завдав гарматного удару метрів з 20-ти, і м’яч ледь не торкнувся перекладини воріт «Динамо».

У другій половині другого тайму кияни зуміли заволодіти позиційною перевагою, але гостроти біля воріт «Шкендії» не створювали. У підсумку матч так і завершився мінімальною перемогою команди Мірчі Луческу з рахунком 1:0.

Додамо, що свій наступний спаринг на зборі в Туреччині «Динамо» проведе найближчої суботи, 11 лютого. Цього разу суперником киян буде ще один представник Північної Македонії — «Сілекс» (початок зустрічі о 16:00 за київським часом).