«Монця» — «Сампдорія» — 2:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур

2023-02-06 23:45 6 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Монца» (Італія) та ... «Монця» — «Сампдорія» — 2:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур

6 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Монца» (Італія) та «Сампдорія» (Генуя).

"Монця" - "Сампдорія" - 2:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур"Монця" - "Сампдорія" - 2:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур

Чемпіонат Італії, 21-й тур

«Монця» (Італія) — «Сампдорія» (Генуя) — 2:2 (1:1)
Голи: Петанья (32) — Габб’ядіні (12), Габб’ядіні (58)

Попередження: Леріс (34), Армандо Іззо (51), Бруно Аміоне (64), Капрарі (78), Рінкон (90)

92 хвилини, Гол, Монца, М. Пессіна Матч між Монцею та Сампдорією закінчився з рахунком 2:2. На початку матчу, на 12-й хвилині, перший гол забив гравець «Сампдорії» М. Габб’ядіні. Невдовзі за цим був гол гравця «Монці» А. Петаньї, який зрівняв рахунок 1:1. Після двох жовтих карток, по одній М. Лерісу та А. Іззо, була черга замін. За «Сампдорію» вийшли Б. Нюйтінк, М. Кюїзанс, Ф. Джуричич, С. Ламмерс і М. Леріс, а «Монця» замінила А. Іззо, Ж. Мачина, П. Чурріа, Л. Калдірола, Дені Мота та М Valoti Рахунок залишався рівним до 58-ї хвилини, коли М. Габб’ядіні забив свій другий гол у матчі за «Сампдорію». Потім, на 90-й хвилині, «Монце» було призначено пенальті, а разом із ним і шанс зрівняти рахунок. М. Пессіна з «Монці» зробив крок уперед і зробив рахунок 2:2, зафіксувавши нічию для команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Болонья» — «Монца», «Сампдорія» — «Інтер».