«Райо Вальєкано» — «Альмерія» — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

2023-02-07 00:00 6 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Райо Вальєкано» (Іспанія) ... «Райо Вальєкано» — «Альмерія» — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

6 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Райо Вальєкано» (Іспанія) та «Альмерія» (Іспанія).

"Райо Вальєкано" - "Альмерія" - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур"Райо Вальєкано" - "Альмерія" - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

«Райо Вальєкано» (Іспанія) — «Альмерія» (Іспанія) — 2:0 (0:0)
Голи: Елі (54), Альваро Гарсія (63)

Попередження: Баптістао (13), Іван Балліу (17), Трехо (25), Серхіо Акіме (31), Лукас Робертоне (45+1), Алехандро Катена (57)

90 хвилин, Гол, Райо Вальєкано, Р. де Томас У матчі між «Райо Вальєкано» та «Альмерією» було багато екшену: обидві команди отримали кілька жовтих карток у першому таймі. Лео Баптістао з Альмерії отримав першу жовту картку у матчі на 13-й хвилині. І. Баллі з Райо Вальєкано отримав попередження через дві хвилини. О. Трехо та С. Акіме з відповідних команд отримали жовті картки на 25-й та 31-й хвилинах відповідно. Альмерія отримає ще одну жовту картку на 45-й хвилині, коли Л. Робертон був попереджений. Райо Вальєкано заробив свій перший гол у матчі на 54-й хвилині у вигляді автогола Р. Елі. А. Катена з команди Райо Вальєкано отримав жовту картку на 57-й хвилині за порушення. Подвійна заміна на 63-й хвилині призвела до того, що Мартін і Гарсія вийшли на заміну Райо Вальєкано, останній з яких забив другий гол. Ще дві заміни були на 68-й хвилині: «Альмерія» замінила Л. Робертоне та А. Пучмаля, а замість Ф. Портільо вийшов А. Ембарба. Потім була третя заміна від «Альмерії», коли Л. Суарес був замінений на Е. Б. Туре на 69-й хвилині. Райо Вальєкано зробив власну подвійну заміну на 72-й хвилині, коли О. Трехо та С. Комесана були замінені У. Лопесом та П. Сіссом відповідно. «Альмерія» відповіла власною заміною на 77-й хвилині, коли Лео Баптістао замінив Д. Соуза. На 85-й хвилині Альмерія провела п’яту заміну, замінивши Г. Мелеро на Лазаро. Потім Райо Вальєкано провів дві власні заміни на 86-й хвилині, коли замість О. Валентина та С. Санчеса були замінені С. Камелло та Р. де Томас відповідно. Заміна принесла свої плоди: Р. де Томас забив другий гол за «Райо Вальєкано» на 90-й хвилині та забезпечив перемогу з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Хетафе» — «Райо Вальєкано», «Альмерія» — «Бетіс».