Мессі — Де Паулю: «Обіцяю, я виведу тебе до півфіналу ЧС»

2023-02-09 10:26 Півзахисник збірної Аргентини Родріго Де Пауль розказав про обіцянку, яку дав йому Ліонель Мессі напередодні 1/4 ... Мессі — Де Паулю: «Обіцяю, я виведу тебе до півфіналу ЧС»

Півзахисник збірної Аргентини Родріго Де Пауль розказав про обіцянку, яку дав йому Ліонель Мессі напередодні 1/4 фіналу ЧС-2022.

Родріго Де Пауль

Де Пауль побоювався, що його подорож на мундіалі в Катарі закінчилася після того, як він отримав травму за два дні до чвертьфіналу проти Нідерландів. Тести показали, що у хавбека було розтягнення м’язів, що поставило його участь у матчі під сумнів. Де Пауль звернувся за порадою до Мессі, але капітан збірної Аргентини сказав йому відсидіти матч і пообіцяв, що він подбає про те, щоб команда пройшла до півфіналу.

«Я пішов до кімнати Мессі, і він каже мені: «Не грай, ми пройдемо до чвертьфіналу». Це могла бути моя остання гра на чемпіонаті світу, якщо через чотири роки мене не викличуть. Він сказав мені: «Я обіцяю, що виведу тебе до півфіналу, але не ризикуй, залишся осторонь.

Я не знав, заперечувати мені чи ні. Це дуже важко, тому що він говорив мені не як капітан, а як друг або старший брат», — сказав Родріго для Fox Sports.

Нагадаємо, що Де Пауль все ж з’явився у стартовому складі команди, але був замінений на 66-й хвилині, коли його команд вела в рахунку 1:0. Згодом Мессі подвоїв перевагу аргентинців, однак пізній камбек збірної Нідерландів за участі Ваута Веггорста забезпечив команді додаткові 30 хвилин гри. Все ж Аргентина зуміла впоратися з нервами і здобула перемогу у серії післяматчевих пенальті.