«Ман.Юнайтед» — «Лідс» — 2:2. Чемпіонат Англії, 8-й тур

2023-02-09 00:00 8 лютого відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Ман. Юнайтед» (Англія) ... «Ман.Юнайтед» — «Лідс» — 2:2. Чемпіонат Англії, 8-й тур

8 лютого відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Ман. Юнайтед» (Англія) та «Лідс» (Англія).

"Ман.Юнайтед" - "Лідс" - 2:2. Чемпіонат Англії, 8-й тур"Ман.Юнайтед" - "Лідс" - 2:2. Чемпіонат Англії, 8-й тур

Чемпіонат Англії, 8-й тур

«Ман.Юнайтед» (Англія) — «Лідс» (Англія) — 2:2 (0:1)
Голи: Маркус Решфорд (62), Санчо (70) — В. Гнонто (1), Варан (48)

Попередження: В. Маккенні (53), Тайлер Адамс (56), Фірпо (77), М. Сабітцер (80)

95-а хвилина, пенальті, «Манчестер Юнайтед», Б. Фернандес 97-а хвилина, гол, «Лідс», Дж. Раттер Дві команди запекло билися у чудовому матчі, від початку до кінця розв’язуючи шквал дії. Лідс пролив першу кров на 1-й хвилині, коли В. Гнонто забив гол без сторонньої допомоги. Незабаром після цього «Лідс» зробив першу зі своїх численних замін, вивівши на 8-му хвилину Л. Сіністерру та К. Саммервілля. «Манчестер Юнайтед» відповів своєю подвійною заміною на 59-й хвилині, замінивши В. Вегхорста та Дж. Санчо на А. Гарначо та Ф. Пеллістрі відповідно. «Манчестер Юнайтед» завдав удару у відповідь на 62-й хвилині, коли М. Решфорд потрапив у сітку воріт, але на 48-й хвилині перевага «Лідса» збільшилася за рахунок їх власних воріт. Напруга наростала, оскільки жовті картки було видано У. Маккенні з «Лідса» на 53-й хвилині та Т. Адамсу з «Манчестер Юнайтед» на 56-й хвилині. Дж. Санчо на мить вивів «Манчестер Юнайтед» вперед, забивши гол на 70-й хвилині, але «Лідс» відповів подвійною заміною на 63-й хвилині, замінивши П. Бемфорда та Г. Раттера. Тим часом жовті картки були видані Дж. Фірпо з Лідса на 77-й хвилині і М. Сабітцеру з Манчестер Юнайтед на 80-й хвилині. «Манчестер Юнайтед» вийшов на поле на 82-й хвилині з парою замін: Д. Далот та Т. Маласія замінили М. Сабітцера та В. Лінделофа відповідно. Потім «Лідс» зробив дві заміни на 90-й хвилині, замінивши В. Маккенні та В. Гнонто на С. Грінвуда та М. Джозефа. Що ще гірше для Лідса, Манчестер Юнайтед реалізував свій пенальті на 95-й хвилині, коли Б. Фернандеш вивів їх вперед. Однак «Лідсу» не можна було відмовити, оскільки вони зрівняли рахунок на 97-й хвилині завдяки Г. Раттеру. Цей захоплюючий матч завершився нічиєю 2:2, на превелике задоволення вболівальників обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Лідс» — «Ман.Юнайтед», «Лідс» — «Ман.Юнайтед».