Контрольний матч. «Динамо» — «Сілекс» — 4:0. Огляд матчу, ВІДЕО

2023-02-11 17:49 У суботу, 11 лютого, київське «Динамо» провело перший контрольний матч на другому турецькому зборі. Суперником команди ... Контрольний матч. «Динамо» — «Сілекс» — 4:0. Огляд матчу, ВІДЕО

У суботу, 11 лютого, київське «Динамо» провело перший контрольний матч на другому турецькому зборі. Суперником команди Мірчі Луческу був клуб «Сілекс» із міста Кратове, Північна Македонія.

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«СІЛЕКС» (Кратове, Північна Македонія)4:0 (3:0)
Голи
: Караваєв (22, 30, 44, пен.), Царенка (88)

«Динамо» (До 66-ї хвилини): 35.Нещерет, 2.Вівчаренко, 4.Попов, 34.Сирота, 94.Малиш, 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв, 22.Лонвейк, 20.Караваєв, 7.Кабаєв, 17.Гармаш; (з 66-ї хвилини): 51.Моргун, 44.Дубінчак, 3.Боль, 25.Дячук, 24.Гусєв, 18.Андрієвський, 14.Яцик, 91.Волошин, 37.Царенко, 77.Беніто, 17.Супряга.

«Сілекс» (Стартовий склад): 1.Божиновскі (К), 5.Лямаларі, 15.Петроски, 20.Рістескі, 6.Маневскі, 16.Серафимовскі, 22.Рамані, 8.Милошавлевич, 11.Рістовскі, 25.Турсін, 19.Гіоргієвськи.

ВІДЕОогляд матчу >>>

Стенограма матчу >>>

Перший тайм став чи не найсірішою 45-хвилинкою «Динамо» на зборах. Три чверті години рутинного перекочування м’яча із попутним набором тилових ТТД. На щастя, три спалахи активності киян все ж не дозволили остаточно відправити цей відрізок у пасив. На 22 хвилині Кабаєв гострим пасом кинув у штрафну Вівчаренко, сильний удар Кості відбив воротар, але першим на добивання прибіг Олександр Караваєв. 1:0. Не минуло й 10 хвилин, як Лонвейк перехопив передачу на половині суперника, віддав вперед на Гармаша, той одразу правіше в штрафний на Караваєва, удар якого знову був точний. 2:0. На 43 хвилині Лонвейк прокинув м’яч у штрафній повз захисника, і той зіграв рукою, що дозволило правому півзахисникові «біло-блакитних» оформити хет-трик ще до перерви. 3:0.

У паузі між таймами «Динамо» склад не змінило, і малюнок гри очікувано не помінявся, хіба що м’ячем більше стали володіти футболісти «Сілексу». Перший момент у другому таймі склався лише на 58 хвилині: Гармаш бив головою з 8-ми метрів після прострілу праворуч від Караваєва — зовсім трохи вище воріт. Склад змінився на позначці 2/3 ігрового часу. Гра трохи пожвавішала, але попереду, як і раніше, не вистачало швидкості, вигадки та імпровізації. Моментів практично не було, лише наприкінці гри динамівці забили четвертий: Назар Волошин точно прострілив у центр штрафного майданчика на Царенка. Антон спочатку пробив у воротаря, але з другої спроби вбив м’яч у сітку. 4:0.

Наступний спаринг у «Динамо» вже завтра, в неділю, 12 лютого. Суперник — «Політехніка» (Яси, Румунія). Початок о 10:00. Онлайн на нашому сайті.

Андрій КРАВЧУК

Кращий коментар

auto-vit2
Вит Вит - Наставник
11.02.2023 17:54
Караваєва вітаю з хет-тріком так тримати. Цілком грали не погано. І коли забивали четвертий хочу виділити довгу гольову передачу.