«Шальке» — «Вольфсбург» — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

2023-02-10 23:30 10 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Шальке» (Гельзенкірхен) та ... «Шальке» — «Вольфсбург» — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

10 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Шальке» (Гельзенкірхен) та «Вольфсбург» (Німеччина).

"Шальке" - "Вольфсбург" - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур"Шальке" - "Вольфсбург" - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

«Шальке» (Гельзенкірхен) — «Вольфсбург» (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Попередження: Патрік Віммер (29), Ю. Герхардт (49), Р. Залазар (49), Дж. Гілавоги (90+3), Маттіас Сванберг (90+2)

Матч між «Шальке-04» та «Вольфсбургом» на «ФЕЛЬТИНС-Арені» у Бундеслізі завершився з рахунком 0:0. Ключовими моментами матчу були 9-а хвилина, коли «Вольфсбург» не реалізував пенальті, і 50-а хвилина, коли «Шальке-04» не забив гол через офсайд. Матч був насичений жовтими картками, замінами та втраченими моментами. У першому таймі гравець Вольфсбурга Паскаль Віммер отримав жовту картку на 29-й хвилині. Прямо перед перервою, на 46-й хвилині, «Шальке-04» замінив ТОРРЕКА Скарке на Маліка Бултера. Жовті картки тривали й у другому таймі.

На 49-й хвилині Яннік Герхардт з VfL також отримав попередження, а незабаром після цього Арне Кротле з ФК «Шальке-04» також отримав жовту картку. VfL продовжувала змінювати гравців: Марина Лакруа замінив Стівен Борнау, Герхардт пішов у відставку на Лукаса Нмеча, а Паскаль Віммер пішов із поля на Кевіна Паредеса. ФК «Шальке-04» також зробив заміни, випустивши Кана Бруннера замість Маріон Айдін, Саку Кодзукі замість Денні Дрекслера і, нарешті, Майка Фрея та Сердара Теродде на 87-й хвилині. Матч закінчився без голів, оскільки обом командам довелося задовольнятися нічиєю 0:0. В останні моменти матчу «Вольфсбург» отримав ще одну жовту картку: Маттіас Сванберг та Хосуха Гілавогі отримали за карткою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Уніон» — «Шальке», «Вольфсбург» — «РБ Лейпциг».